Viskerblade RIDEX 650mm, foran 298W0141

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
298W0141 RIDEX
Viskerblad
VARENUMMER: 298W0141
  • Monteringsside: foran
  • Længde [mm]: 650
  • Længde [tommer]: 26
  • Form: flad
  • Mængde: 1
  • Viskerbladkonstruktion: Rammeløs
  • Stand: Helt ny
40%
97,30 kr.*
58,38 kr.
40% rabat
På lager
Vi accepterer
  • Kob ny RIDEX 298W0141 Vinduesviskere online and betal med PayPal
  • Betal for Viskerblade 298W0141 fra RIDEX & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Viskerblad 298W0141 RIDEX 298W0141 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. RIDEX 298W0141 Viskerblad med ojeblikkelig AMEX
  • Vinduesviskere RIDEX 298W0141 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
AUDI4L1955425B
AUDI4L1955426A
AUDI8V1955425
CITROËN1611346580
CITROËN1611349280
CITROËN1612432480
CITROËN1613156580
CITROËN1613156680
CITROËN642347
CITROËN642359
CITROËN642361
CITROËN6423H8
CITROËN6423K7
CITROËN6426PK
CITROËN6426PW
CITROËN6426ZE
CITROËN6426ZF
FORD1363354
FORD1465888
FORD1537389
FORD1537408
FORD1680491
FORD1680496
FORD1680506
FORD7S7117B437AA
HYUNDAI983601P000
KIA983501P900
KIA983601P000
MERCEDES-BENZA0018203145
MERCEDES-BENZA0018203645
MERCEDES-BENZA1698200145
MERCEDES-BENZA1698201245
MERCEDES-BENZA9068201000
OPEL93189190
PEUGEOT1611346580
PEUGEOT1611348080
PEUGEOT1611587880
PEUGEOT642344
PEUGEOT642346
PEUGEOT642358
PEUGEOT642374
PEUGEOT6423A5
PEUGEOT6423A9
PEUGEOT6423F1
PEUGEOT6423H8
PEUGEOT6426PV
PEUGEOT6426S4
PEUGEOT6426VJ
PEUGEOT6426YX
RENAULT7711421439
RENAULT7711424718
SEAT1P0455425B
SEAT1P0955426B
VAUXHALL95514049
Kompatible køretøjer
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med ABARTH modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med ALFA-ROMEO modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med ALPINA modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med ASTON-MARTIN modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med AUDI modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med BMW modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med CADILLAC modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med CHEVROLET modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med CHRYSLER modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med CITROEN modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med CUPRA modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med DODGE modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med DS modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med FIAT modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med FORD modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med FORD-USA modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med HONDA modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med HYUNDAI modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med JAGUAR modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med KIA modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med LADA modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med LANCIA modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med LAND-ROVER modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med LEXUS modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med LOTUS modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med MAN modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med MASERATI modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med MAYBACH modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med MAZDA modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med MERCEDES-BENZ modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med MITSUBISHI modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med NISSAN modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med OPEL modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med PEUGEOT modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med PORSCHE modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med RENAULT modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med SEAT modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med SKODA modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med SMART modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med SSANGYONG modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med SUBARU modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med SUZUKI modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med TESLA modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med TOYOTA modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med VAUXHALL modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med VOLVO modeller:
VISKERBLAD 4059191550883 forenelig med VW modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt RIDEX 298W0141 Viskerblad
Kundeevaluering af produkt: RIDEX 298W0141
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Viskerblade RIDEX 650mm, foran 298W0141
0.0 / 10

Der er endnu ikke lavet nogle anmeldelser af dette produkt endnu. Skriv den første anmeldelse for denne artikel.

DISCOUNT PRISER

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! Du modtager dine bildele få arbejdsdage efter bestillingen.

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom