Tændrør RIDEX SW: 20,8 686S0054

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
686S0054 RIDEX
Tændrør
VARENUMMER: 686S0054
  • Nøglespændvidde: 20,8
  • Udvendigt gevind [mm]: 14
  • Gevindlængde [mm]: 19
  • Gnistposition [mm]: 3
  • Gevindstigning [mm]: 1,25
  • Elektrodeafstand[mm]: 1,1
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 28
  • Polantal: 1
  • Tilspændingsvinkel [Grader]: 90
  • Stand: Helt ny
Vi accepterer
  • Kob ny RIDEX 686S0054 Tændrør online and betal med PayPal
  • Betal for Tændrør 686S0054 fra RIDEX & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Tændrør 686S0054 RIDEX 686S0054 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. RIDEX 686S0054 Tændrør med ojeblikkelig AMEX
  • Tændrør RIDEX 686S0054 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
CITROËN596221
CITROËN9151873580
DAIHATSU99906850P9012
FIAT5894587
FIAT9FYSSR
GMC3496291
GMC4300673
GMC92063360
GMC94217232
GMC94644686
HONDA9807956132
HONDA9807956144
HONDA9807956145
HONDA9807956146
HONDA9807956155
HYUNDAI1881111061
HYUNDAI1882208091
HYUNDAI1882211091
ISUZU5813800130
ISUZU8942172320
ISUZU8942410590
KIA1881111060
KIA1881111061
LADA2111370701003
LADAA17DVRM
LANCIA5894587
MAZDA371018110
MAZDAFE7918110
MAZDAMS851028
MITSUBISHIMS851028
MITSUBISHIMS851188
MITSUBISHIMS851238
MITSUBISHIMS851239
MITSUBISHIMS851302
MITSUBISHIMS851408
MITSUBISHIMS851418
MITSUBISHIMS851433
MITSUBISHIMS851447
MITSUBISHIMS851473
NISSAN22401N8716
NISSAN22401P8316
NISSAN22401P9616
OPEL1214007
OPEL1214008
OPEL1214803
OPEL90485247
PEUGEOT596221
PEUGEOT9151873580
PORSCHE99917018990
RENAULT7700061472
RENAULT7700857576
RENAULT7700861472
SUBARU22401AA010
SUBARU22401AA120
SUBARU22401AA130
SUBARU22401AA470
SUBARU420547400
SUZUKI0948200285
SUZUKI0948200286
SUZUKI0948200421
TALBOTA51938380
TOYOTA089220101783
TOYOTA9091901125
TOYOTA9091901126
VAUXHALL91143771
VAUXHALLVSP007
YAMAHA9079322045
Kompatible køretøjer
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med AUSTIN modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med AUTOBIANCHI modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med CHEVROLET modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med DAEWOO modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med DAIHATSU modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med DAIMLER modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med FIAT modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med HONDA modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med HYUNDAI modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med INNOCENTI modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med ISUZU modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med KIA modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med LADA modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med LANCIA modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med MAZDA modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med MITSUBISHI modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med NISSAN modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med OPEL modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med PEUGEOT modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med PROTON modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med RENAULT modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med ROVER modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med SUBARU modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med SUZUKI modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med TOYOTA modeller:
TÆNDRØR 4059191685677 forenelig med VAUXHALL modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt RIDEX 686S0054 Tændrør
Kundeevaluering af produkt: RIDEX 686S0054
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Tændrør RIDEX SW: 20,8 686S0054
0.0 / 10

Der er endnu ikke lavet nogle anmeldelser af dette produkt endnu. Skriv den første anmeldelse for denne artikel.

Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom