Viskermotor RIDEX 295W0094
12V, foran, med add-on materiale

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
295W0094 RIDEX
Viskermotor
VARENUMMER: 295W0094
  • Monteringsside: foran
  • Spænding [V]: 12
  • Venstre/højre-styret: til venstrestyrede biler
  • Tilslutningsantal: 4
  • Tillægsartikel / Yderligere info.: med add-on materiale
  • Stand: Helt ny
425,45 kr.
(Pris pr. stk)
inkl. 25% Moms, ekskl. leveringsomkostninger
Ikke på lager i øjeblikket
Denne vare er udsolgt. Vælg venligst en anden vare.
I indkøbskurven
Vi accepterer
  • Kob ny RIDEX 295W0094 Bagrudevisker-motor online and betal med PayPal
  • Betal for Vinduesvisker-motor 295W0094 fra RIDEX & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Viskermotor 295W0094 RIDEX 295W0094 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. RIDEX 295W0094 Viskermotor med ojeblikkelig AMEX
  • Bagrudevisker-motor RIDEX 295W0094 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
GENERAL MOTORS093171543
GENERAL MOTORS093185526
GENERAL MOTORS93171543
GENERAL MOTORS93185526
OPEL01273071
OPEL01273086
OPEL1273071
OPEL1273086
VAUXHALL93171543
VAUXHALL93185526
Kompatible køretøjer
VISKERMOTOR 4059191795932 forenelig med OPEL modeller:
VISKERMOTOR 4059191795932 forenelig med VAUXHALL modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt RIDEX 295W0094 Viskermotor
Kundeevaluering af produkt: RIDEX 295W0094
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Viskermotor RIDEX 295W0094
12V, foran, med add-on materiale
0.0 / 10

Der er endnu ikke lavet nogle anmeldelser af dette produkt endnu. Skriv den første anmeldelse for denne artikel.

Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
49-6608
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom