Vaskepumpe ABAKUS 12V 103-02-002

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
103-02-002 ABAKUS
Vandpumpe, rudevisker / vasker
VARENUMMER: 103-02-002
  • Spænding [V]: 12
  • Pumpetype: Dualpumpe
  • Polantal: 2
  • Komponentnummer: 103-02-002
  • Stand: Helt ny
15%
55,15 kr.*
46,88 kr.
15% rabat
På lager
Vi accepterer
  • Kob ny ABAKUS 103-02-002 Vandpumpe, rudevisker / vasker online and betal med PayPal
  • Betal for Vandpumpe, rudevisker / vasker 103-02-002 fra ABAKUS & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Vandpumpe, rudevisker / vasker 103-02-002 ABAKUS 103-02-002 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. ABAKUS 103-02-002 Vandpumpe, rudevisker / vasker med ojeblikkelig AMEX
  • Vaskepumpe ABAKUS 103-02-002 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
CITROËN643470
CITROËN643475
CITROËN643492
CITROËN643498
DACIA286200851R
DACIA289200004R
DACIA6001549444
DACIA7700428386
DACIA7700430078
DACIA8200030639
DACIA8200194414
FIAT9641553980
OPEL4408575
OPEL4410722
Kompatible køretøjer
VANDPUMPE, RUDEVISKER / VASKER 224657141234961412349 forenelig med CITROEN modeller:
VANDPUMPE, RUDEVISKER / VASKER 224657141234961412349 forenelig med DACIA modeller:
VANDPUMPE, RUDEVISKER / VASKER 224657141234961412349 forenelig med FIAT modeller:
VANDPUMPE, RUDEVISKER / VASKER 224657141234961412349 forenelig med LANCIA modeller:
VANDPUMPE, RUDEVISKER / VASKER 224657141234961412349 forenelig med OPEL modeller:
VANDPUMPE, RUDEVISKER / VASKER 224657141234961412349 forenelig med PEUGEOT modeller:
VANDPUMPE, RUDEVISKER / VASKER 224657141234961412349 forenelig med RENAULT modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt ABAKUS 103-02-002 Vandpumpe, rudevisker / vasker
Kundeevaluering af produkt: ABAKUS 103-02-002
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Vaskepumpe ABAKUS 12V 103-02-002
0.0 / 10

Der er endnu ikke lavet nogle anmeldelser af dette produkt endnu. Skriv den første anmeldelse for denne artikel.

DISCOUNT PRISER

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! Du modtager dine bildele få arbejdsdage efter bestillingen.

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom