Tændrør RIDEX SW: 20,8 686S0310

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
686S0310 RIDEX
Tændrør
VARENUMMER: 686S0310
  • Nøglespændvidde: 20,8
  • Udvendigt gevind [mm]: 14
  • Gevindlængde [mm]: 19
  • Gnistposition [mm]: 3
  • Gevindstigning [mm]: 1,25
  • Elektrodeafstand[mm]: 0,8
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 28
  • Polantal: 1
  • Tilspændingsvinkel [Grader]: 90
  • Stand: Helt ny
Vi accepterer
  • Kob ny RIDEX 686S0310 Tændrør online and betal med PayPal
  • Betal for Tændrør 686S0310 fra RIDEX & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Tændrør 686S0310 RIDEX 686S0310 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. RIDEX 686S0310 Tændrør med ojeblikkelig AMEX
  • Tændrør RIDEX 686S0310 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
ASIA MOTORS0891418110
ASIA MOTORSAA10118110
AUDI101000002AA
AUDI101000005AE
BAICBOC1093002023
BMW12121262360
BMW12121262361
BMW12121263070
BMW12121276283
BMW12121279526
BMW12129056446
BMW12129056447
BMW12129057189
BMW12129057190
BMW12129057749
BMW12129057750
CHANGAN370701001
CHANGAN370701002
CHANGAN3707101002
CHANGAN4621AD3707950
CHANGANGB782587
CHANGANJBT64721997
CHANGANS113707100
CHEVROLET96503395
CHRYSLER67P
CITROËN5432057Y
CITROËN596273
CITROËN5962A1
CITROËN5962N7
CITROËN5962P0
CITROËNMKP00071
CITROËNZC9862088U
DAEWOO0242229518
DAEWOO25183132
DAEWOO93742296
DAEWOO96503395
DAEWOOEC229538
DAIHATSU9004851036000
DAIHATSU9004851044000
DAIHATSU9004851053000
DAIHATSU9004851054000
DAIHATSU9091901059000
DAIHATSU9091901060000
DAIHATSU9091901064000
DAIHATSU9091901102
DAIHATSU9091951072000
DONGFENG (DFAC)JBT64721997
FAW (TIANJIN)3707150J11A00
FAW (TIANJIN)AGSP22YE09
FIAT7554431
FIATV4LS
FORD1523608
FORD5099860
FORD930X12405BA
GEELY462QE13707100D
GMC1214002
GMC3490154
GMC3496305
HAFEI3707950
HARLEY-DAVIDSON3231183
HITACHIL46PW
HITACHIL46PW11
HONDA9807955827
HONDA9807955841
HONDA9807955846
HONDA9807955855
HONDA9807955871
HONDA9807955881
HONDA9807955941
HONDA9807955946
HYUNDAI1881108051
ISUZU9825131060
KIA0891418110
KIA0K2A118110
KIAAA10118110
LADA2101037070
LADA210103707000NB
LANCIA7554431
LANCIAV4LS
MARUTI0948200155
MAZDA066018110
MAZDA100277550
MAZDA395318110
MAZDA891418110
MAZDAM8L011081
MERCEDES-BENZ0021590503
MERCEDES-BENZ0021590703
MERCEDES-BENZ0021591603
MERCEDES-BENZ0021591703
MERCEDES-BENZ0021592203
MERCEDES-BENZ0021594803
MERCEDES-BENZ0021596003
MERCEDES-BENZ0031591103
MERCEDES-BENZ0031592903
MERCEDES-BENZ0031594603
MERCEDES-BENZ1161590103
MERCEDES-BENZA0021590503
MERCEDES-BENZA0021590703
MERCEDES-BENZA0021591603
MERCEDES-BENZA0021591703
MERCEDES-BENZA0021592203
MERCEDES-BENZA0021594803
MERCEDES-BENZA0021596003
MERCEDES-BENZA0031591103
MERCEDES-BENZA0031592903
MERCEDES-BENZA0031594603
MERCEDES-BENZA1161590103
MITSUBISHIMS851182
MITSUBISHIMS851182A
MITSUBISHIMS851232
MITSUBISHIMS851235
NISSAN22401S2000
NISSAN22401V1415
NISSAN22401W8915
NISSANB240189904
NISSANB2401V1415
NISSANB2401W8915
OPEL1214002
OPEL1214110
OPEL25183132
OPEL90356323
OPEL90369815
OPEL90508666
OPEL90512989
OPEL91149685
OPEL94837756
PEUGEOT5432057Y
PEUGEOT596273
PEUGEOT5962A1
PEUGEOT5962N7
PEUGEOT5962P0
PEUGEOTMKP00071
PEUGEOTZC9862088U
PORSCHE99917017090
PROTONMS851182
PROTONMS851182LP
PROTONMS851212
PUCH9050714
RENAULT7700500048
RENAULT7700613818
RENAULT7700647265
RENAULT7700661752
RENAULT7700670734
RENAULT7700681299
RENAULT7700683771
RENAULT7700692428
RENAULT7700724822
RENAULT7700743920
RENAULT7700860235
RENAULT7701023325
RENAULT7701366903
RENAULT7702112987
RENAULT7702124101
SUBARU420543200
SUBARU490010043
SUZUKI0948200129
SUZUKI0948200131
SUZUKI0948200155
SUZUKI0948200167
SUZUKI0948200167LPC
SUZUKI0948200432
SUZUKI0948200506
TOYOTA9004851054
TOYOTA9009816425
TOYOTA9091901020
TOYOTA9091901059
TOYOTA90919010598N
TOYOTA9091901064
TOYOTA9091901102
TOYOTA9091901223
TOYOTA9099909006
UAZ40623707000
VAUXHALL91143775
VAUXHALL91149685
VAUXHALLVSP002
VW000057066A
VW01781148
VW101000002AA
VW101000005AE
VW101000006AD
VW101000018AA
VW101000018AB
VW101000047AA
VW191905450P
VW191905452C
VWN01781148
VWN01781153
VWN01781175
VWN01781179
VWN01781234
VWN01781241
VWN01781257
VWN01781311
VWN01781355
WULING462QE13707100D
YAMAHA9470300133
Kompatible køretøjer
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med AC modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med ALFA-ROMEO modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med ALPINA modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med ARO modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med ASIA-MOTORS modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med ASTON-MARTIN modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med AUDI modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med AUSTIN modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med AUSTIN-HEALEY modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med AUTOBIANCHI modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med BEDFORD modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med BENTLEY modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med BERTONE modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med BMW modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med CHEVROLET modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med CHRYSLER modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med CITROEN modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med DAEWOO modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med DAIHATSU modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med DAIMLER modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med DODGE modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med FIAT modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med FORD modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med FSO modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med GLAS modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med HONDA modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med HYUNDAI modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med INNOCENTI modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med ISUZU modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med JAGUAR modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med KIA modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med LADA modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med LANCIA modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med LAND-ROVER modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med MARUTI modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med MASERATI modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med MAZDA modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med MERCEDES-BENZ modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med MG modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med MITSUBISHI modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med MORGAN modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med MORRIS modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med MOSKVICH modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med NISSAN modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med NSU modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med OPEL modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med PEUGEOT modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med PIAGGIO modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med PININFARINA modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med PORSCHE modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med PROTON modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med PUCH modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med RENAULT modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med ROLLS-ROYCE modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med ROVER modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med SAAB modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med SANTANA modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med SEAT modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med SKODA modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med SUBARU modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med SUZUKI modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med TALBOT modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med TOYOTA modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med TRABANT modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med TRIUMPH modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med VAUXHALL modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med VOLVO modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med VW modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med WARTBURG modeller:
TÆNDRØR 4065739013994 forenelig med ZASTAVA modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt RIDEX 686S0310 Tændrør
Kundeevaluering af produkt: RIDEX 686S0310
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Tændrør RIDEX SW: 20,8 686S0310
0.0 / 10

Der er endnu ikke lavet nogle anmeldelser af dette produkt endnu. Skriv den første anmeldelse for denne artikel.

Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom