Tændrør STARK SKSP-19990319
Schlüsselweite: 16 mm

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
SKSP-19990319 STARK
Tændrør
VARENUMMER: SKSP-19990319
  • Nøglespændvidde: 16 mm
  • Gevindlængde [mm]: 19
  • Gnistposition [mm]: 3
  • Tændrør: 1-stelelektrode, med fladt tætningssæde, Platin-midterelektrode
  • Gevindmål: M14x1.25
  • Elektrodeafstand[mm]: 0,8
  • Tilslutningsteknik: SAE
  • Mængde: 4
  • Beholdertype: Æske
  • Udhæng [mm]: 1,5
  • Stand: Helt ny
Vi accepterer
  • Kob ny STARK SKSP-19990319 Tændrør online and betal med PayPal
  • Betal for Tændrør SKSP-19990319 fra STARK & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Tændrør SKSP-19990319 STARK SKSP-19990319 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. STARK SKSP-19990319 Tændrør med ojeblikkelig AMEX
  • Tændrør STARK SKSP-19990319 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
ALFA ROMEO60810689
FIAT46541450
FIAT60569957
FIAT60810689
FORD1000996
FORD1023706
FORD7335128
FORD959F12405AA
GENERAL MOTORS9270293
GENERAL MOTORS93175994
HONDA12290PNDA01
HONDA980795714H
HONDA98079571BH
HONDA9807B5617W
JAGUARNCA3850DA2
LANCIA60810689
MERCEDES-BENZ0031598003
MERCEDES-BENZ0041592003
MERCEDES-BENZA0031598003
MERCEDES-BENZA0041592003
MITSUBISHIMS851335
MITSUBISHIMS851501
NISSAN2240153J13
NISSAN2240153J66
NISSAN2240158S16
OPEL1214026
OPEL1214029
PORSCHE99917022190
RENAULT515
RENAULT8200492426
RENAULT8671019515
ROVERNLP000040
ROVERNLP100190
SAAB9188681
SAAB9399866
SKODA101000049AD
TOYOTA9091901121
VOLVO272344
VOLVO8670057
VOLVO8692070
VOLVO917910
VOLVO9179100
VW101000016AA
VW101000063AA
VW101000063AC
VW101000065AA
VW101905611
Kompatible køretøjer
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med ACURA modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med ALFA-ROMEO modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med ALPINA modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med AUDI modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med BENTLEY modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med CADILLAC modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med DAIHATSU modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med DAIMLER modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med FIAT modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med FORD modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med HONDA modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med JAGUAR modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med KIA modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med LAMBORGHINI modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med LANCIA modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med LAND-ROVER modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med LEXUS modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med MERCEDES-BENZ modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med MITSUBISHI modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med NISSAN modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med OPEL modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med PORSCHE modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med RENAULT modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med ROVER modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med SAAB modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med SEAT modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med SKODA modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med SUBARU modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med SUZUKI modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med TOYOTA modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med VAUXHALL modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med VOLVO modeller:
TÆNDRØR 4065739014588 forenelig med VW modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt STARK SKSP-19990319 Tændrør
Kundeevaluering af produkt: STARK SKSP-19990319
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Tændrør STARK SKSP-19990319
Schlüsselweite: 16 mm
0.0 / 10

Der er endnu ikke lavet nogle anmeldelser af dette produkt endnu. Skriv den første anmeldelse for denne artikel.

Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
27-3755
0
Din indkøbsvogn er tom