Bremseklodser BREMBO P06034
uden tilbehør, med bremsecaliperskruer

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
23915 BREMBO
Bremseklodser
VARENUMMER: P 06 034
  • Slidindikator kontakt: Forberedt til slidindikator
  • Højde 1 [mm]: 54
  • Højde 2 [mm]: 65
  • Bredde [mm]: 132
  • Tykkelse [mm]: 18
  • VFA-nummer: 23915, 23916
  • Tillægsartikel / Yderligere info. 2: med bremsecaliperskruer
  • Tillægsartikel / Yderligere info.: uden tilbehør
  • Bremsesystem: Lucas
  • Mængdeenhed: Akselsæt
  • Stand: Helt ny
Vi accepterer
  • Kob ny BREMBO 23915 Bremseklodssæt online and betal med PayPal
  • Betal for Bremseklodser D13088423 fra BREMBO & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Bremseklodser D1308 8423 BREMBO P 06 034 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. BREMBO P 06 034 Bremseklodser med ojeblikkelig AMEX
  • Bremseklods BREMBO P 06 034 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
BMW34112288854
BMW34112288855
BMW34116767143
BMW34116767144
BMW34116771837
BMW34116771838
BMW34116772892
BMW34116774050
BMW34116860016
BREMBO23915
BREMBO23916
MINI2289143
MINI2289145
MINI34106863292
MINI34106874809
MINI34106884263
MINI34112289143
MINI34112289145
MINI34116772892
MINI34116794056
MINI34116860016
MINI6794056
MINI6863292
MINI6884263
Kompatible køretøjer
BREMSEKLODSER 8020584050347 forenelig med BMW modeller:
BREMSEKLODSER 8020584050347 forenelig med MINI modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt BREMBO P 06 034 Bremseklodser
Kundeevaluering af produkt: BREMBO 23916
Samlet vurdering +40
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+10 -
+10 -
+6 1-
+7 1-
+7 1-
Bremseklodser BREMBO P06034
uden tilbehør, med bremsecaliperskruer
8.9 / 10
Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
89-8456
0
Din indkøbsvogn er tom