Tændrør DENSO Iridium Power SW: 20.6 IW24

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
5316 DENSO
Tændrør
VARENUMMER: IW24
  • Nøglespændvidde: 20.6
  • Produktserie: Iridium Power
  • Gevindlængde [mm]: 19
  • Tændrør: 1-stelelektrode
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vægt [g]: 56
  • Landeudgave: Japan
  • Stand: Helt ny
Vi accepterer
  • Kob ny DENSO 5316 Tændrør online and betal med PayPal
  • Betal for Tændrør IW24 fra DENSO & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Tændrør IW24 DENSO IW24 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. DENSO IW24 Tændrør med ojeblikkelig AMEX
  • Tændrør DENSO 5316 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
DAIHATSU9004851006
DAIHATSU99906850P9010
DAIHATSU99906910X9012
DAIHATSU9993403685100
DENSOI16
HONDA9807958644
HONDA9807958646
KAWASAKI920701270
KAWASAKIJ4520IW24
MAZDA0000108GV
MITSUBISHIMZ602035
MITSUBISHIRAY66002
NISSANBY480BPR8E
PORSCHE99917000890
PORSCHE99917000891
PORSCHE99917001090
PORSCHE99917001091
PORSCHE99917001790
PORSCHE99917002291
PORSCHE99917011090
PORSCHE99917012890
PORSCHE99917018690
RENAULT7700500036
RENAULT7701366084
RENAULT7701366085
SUZUKI0948200208
SUZUKI0948200499
SUZUKI9900069835BR8
SUZUKI9900079374
SUZUKI9900079A3722E
SUZUKI9900079A3724E
SUZUKI9900079A3724R
SUZUKI9900079K24IW4
YAMAHA9079320160
YAMAHA9079322088
YAMAHA9470100061
YAMAHA9470100113
Kompatible køretøjer
TÆNDRØR 042511531642 forenelig med FERRARI modeller:
TÆNDRØR 042511531642 forenelig med FORD modeller:
TÆNDRØR 042511531642 forenelig med LAMBORGHINI modeller:
TÆNDRØR 042511531642 forenelig med MASERATI modeller:
TÆNDRØR 042511531642 forenelig med PORSCHE modeller:
TÆNDRØR 042511531642 forenelig med RENAULT modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt DENSO IW24 Tændrør
Kundeevaluering af produkt: DENSO Iridium Power I16
Samlet vurdering +19
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+5 -
+4 -
+3 -
+3 -
+4 -
Tændrør DENSO Iridium Power SW: 20.6 IW24
8.7 / 10
Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom