Tændrør DENSO Iridium Power SW: 20.6 IW27

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
5317 DENSO
Tændrør
VARENUMMER: IW27
  • Produktserie: Iridium Power
  • Nøglespændvidde: 20.6
  • Gevindlængde [mm]: 19
  • Tændrør: 1-stelelektrode
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vægt [g]: 56
  • Stand: Helt ny
15%
129,61 kr.*
110,17 kr.
15% rabat
På lager
Vi accepterer
  • Kob ny DENSO 5317 Tændrør online and betal med PayPal
  • Betal for Tændrør IW27 fra DENSO & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Tændrør IW27 DENSO IW27 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. DENSO IW27 Tændrør med ojeblikkelig AMEX
  • Tændrør DENSO 5317 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
DAIHATSU99906910X9013
DENSOI17
HONDA9807959644
KAWASAKIJ4520IW27
MAZDA0000109GV
MITSUBISHIMZ602036
NISSANBY480BPR9E
RENAULT7700565155
SUZUKI0948200162
SUZUKI0948200209
SUZUKI0948200241
SUZUKI0948200241111
SUZUKI0948200405
SUZUKI0948200500
SUZUKI9900069835BR9
SUZUKI9900079A3727E
SUZUKI9900079A3727R
SUZUKI9900079K24IW7
YAMAHA9079320161
YAMAHA9079322089
YAMAHA9089078110
YAMAHA9470100063
YAMAHA9470100193
YAMAHA9470200193
YAMAHA9470300114
YAMAHA9470300277
Kompatible køretøjer
TÆNDRØR 042511053175 forenelig med LAMBORGHINI modeller:
TÆNDRØR 042511053175 forenelig med PORSCHE modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt DENSO IW27 Tændrør
Kundeevaluering af produkt: DENSO Iridium Power I17
Samlet vurdering +47
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+11 -
+11 -
+6 1-
+10 1-
+9 2-
Tændrør DENSO Iridium Power SW: 20.6 IW27
8.5 / 10
DISCOUNT PRISER

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! Du modtager dine bildele få arbejdsdage efter bestillingen.

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom