Tændrør DENSO Nickel SW: 20.6 W20EP-U

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
3043 DENSO
Tændrør
VARENUMMER: W20EP-U
  • Produktserie: Nickel
  • Nøglespændvidde: 20.6
  • Gevindlængde [mm]: 19
  • Tændrør: 1-stelelektrode
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vægt [g]: 56
  • Stand: Helt ny
Vi accepterer
  • Kob ny DENSO 3043 Tændrør online and betal med PayPal
  • Betal for Tændrør W20EP-U fra DENSO & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Tændrør W20EP-U DENSO W20EP-U til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. DENSO W20EP-U Tændrør med ojeblikkelig AMEX
  • Tændrør DENSO 3043 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
BMW12121338142
BMW12121338145
BMW1338142
BMW1338145
DAIHATSU9004851055
DAIHATSU9004851056
DAIHATSU9952001236
DENSOD4
FORD5029052
FORD5099782
FORD92OF12405YA
FORD930X12405AA
FSO4238208
HITACHIL45PW
HONDA9807956821
HONDA98079568211H
HONDA9807956854
HONDA980795685400
ISUZU5813800060
KAWASAKI920701028
KAWASAKIJ4520W20EPU
KUBOTA1307867710
LADA2101370700060
LAND ROVERRTC3812
MAZDAA50218110
MITSUBISHIMD851023
MITSUBISHIMS851023
MITSUBISHIMS851283
MITSUBISHIMS851433
MITSUBISHIMS851438
MITSUBISHIMS851438A
MITSUBISHIMS851438E
MITSUBISHIMS851438K
ROVERGSP4362
ROVERNLP10010
SUBARU22401AA030
SUBARU22401AA130
SUBARU420545502
SUZUKI0948200193
SUZUKI0948200392
TOYOTA0419534020
TOYOTA9009820695
TOYOTA9099909001
YAMAHA9079END022
YAMAHA9470000201
YAMAHA9470300201
Kompatible køretøjer
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med ALPINA modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med AUDI modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med AUSTIN modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med AUSTIN-HEALEY modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med BMW modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med CITROEN modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med DAIHATSU modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med FIAT modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med FORD modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med FSO modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med LADA modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med MAZDA modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med MERCEDES-BENZ modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med MITSUBISHI modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med MORRIS modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med NISSAN modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med PEUGEOT modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med PUCH modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med RENAULT modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med ROVER modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med SAAB modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med SUBARU modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med TOYOTA modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med TRABANT modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med VOLVO modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med VW modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med WARTBURG modeller:
TÆNDRØR 042511030435 forenelig med ZASTAVA modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt DENSO W20EP-U Tændrør
Kundeevaluering af produkt: DENSO Nickel D4
Samlet vurdering +7
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+2 -
+2 -
+1 -
+1 -
+1 -
Tændrør DENSO Nickel SW: 20.6 W20EP-U
8.0 / 10
Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom