Tændrør DENSO Nickel SW: 20.6 W20FP-U

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
3068 DENSO
Tændrør
VARENUMMER: W20FP-U
  • Produktserie: Nickel
  • Nøglespændvidde: 20.6
  • Gevindlængde [mm]: 12,7
  • Tændrør: 1-stelelektrode
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vægt [g]: 52
  • Stand: Helt ny
Vi accepterer
  • Kob ny DENSO 3068 Tændrør online and betal med PayPal
  • Betal for Tændrør W20FP-U fra DENSO & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Tændrør W20FP-U DENSO W20FP-U til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. DENSO W20FP-U Tændrør med ojeblikkelig AMEX
  • Tændrør DENSO 3068 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
DENSOD18
HONDA9807656921
HONDA980765692102
KOMATSUV91106037
KUBOTA1390267711
SUZUKI0948200188
SUZUKI0948200265
SUZUKI0948200265111
SUZUKI9900079386
TOYOTA9009820515
YAMAHA9470000223
YAMAHA9470000230
YAMAHA9470100230
YAMAHA9470300223
Kompatible køretøjer
TÆNDRØR 042511030688 forenelig med CITROEN modeller:
TÆNDRØR 042511030688 forenelig med FIAT modeller:
TÆNDRØR 042511030688 forenelig med OPEL modeller:
TÆNDRØR 042511030688 forenelig med RENAULT modeller:
TÆNDRØR 042511030688 forenelig med SKODA modeller:
TÆNDRØR 042511030688 forenelig med UAZ modeller:
TÆNDRØR 042511030688 forenelig med VOLVO modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt DENSO W20FP-U Tændrør
Kundeevaluering af produkt: DENSO Nickel D18
Samlet vurdering +3
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+1 -
+1 -
+ -
+ -
+1 -
Tændrør DENSO Nickel SW: 20.6 W20FP-U
9.0 / 10
Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom