Tændrør MAGNETI MARELLI SW: 16,0 062110120312

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
K20TXR MAGNETI MARELLI
Tændrør
VARENUMMER: 062110120312
  • Nøglespændvidde: 16,0
  • Tændrør: 2-stelelektroder, med modstand
  • Gevindmål: 14-19
  • Stand: Helt ny
15%
126,73 kr.*
107,72 kr.
15% rabat
Ikke på lager i øjeblikket
Denne vare er udsolgt. Vælg venligst en anden vare.
I indkøbskurven
Vi accepterer
  • Kob ny MAGNETI MARELLI K20TXR Tændrør online and betal med PayPal
  • Betal for Tændrør K20TXR fra MAGNETI MARELLI & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Tændrør 062110120312 MAGNETI MARELLI 062110120312 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. MAGNETI MARELLI 062110120312 Tændrør med ojeblikkelig AMEX
  • Tændrør MAGNETI MARELLI 062110120312 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
BMW12120030548
BMW12120032136
BMW12120037607
BMW12120141871
BMW12120148593
BMW12121344520
BMW12121435956
BMW12121705914
BMW12121715539
BMW12129059794
BMW12129061382
BMW12129061870
BMW12129063428
BMW12129064617
BMW12129064619
BMW12129064656
BMW12129065062
BMW12129065366
BMW12129071003
CHEVROLETEC229566
CHEVROLETEC229626
CITROËN/PEUGEOT596018
CITROËN/PEUGEOT5960F1
CITROËN/PEUGEOT59621N
CITROËN/PEUGEOT59622J
CITROËN/PEUGEOT59622K
CITROËN/PEUGEOT59624A
CITROËN/PEUGEOT5962Q9
CITROËN/PEUGEOT5962W9
CITROËN/PEUGEOT5962X0
CITROËN/PEUGEOT5962Y2
CITROËN/PEUGEOT5962Y8
CITROËN/PEUGEOT96037952
CITROËN/PEUGEOT96070659
DAEWOO242229606
DAEWOO242229611
FIAT9614738680
FIAT9618494580
FIAT9618571880
FIAT9619624580
FIAT9626575480
FORD1011256
FORD1032705
GENERAL MOTORS3490275
GENERAL MOTORS90369815
GENERAL MOTORS90444723
GENERAL MOTORS90509739
GENERAL MOTORS90512986
GENERAL MOTORS90541059
GENERAL MOTORS91132006
GENERAL MOTORS91149686
GENERAL MOTORS91153992
GENERAL MOTORS9146367
GENERAL MOTORS9195109
GENERAL MOTORS93188550
LAND ROVERLR021006
LAND ROVERNPL000030
MAGNETI MARELLIK20TXR
MERCEDES-BENZ31599103
MERCEDES-BENZ31599203
MERCEDES-BENZA0031599103
MERCEDES-BENZA0031599203
NISSAN224013682R
OPEL1214000
OPEL1214005
OPEL1214011
OPEL1214015
OPEL1214141
OPEL1214455
RENAULT7700103533
RENAULT7700107916
RENAULT7700115827
RENAULT7700260637
RENAULT7700500096
RENAULT7700500168
ROLLS-ROYCE12120037608
ROLLS-ROYCE12120148591
SAAB4444741
SAAB4501029
SMART003085V005000000
SMART3085V005000000
SMARTQ0003085V005000000
SSANGYONG1621593103
VW101000025AA
VW101000031AA
VW101000035AA
VW101000035AB
VW101000035AH
VW101000035HJ
VW101000055AA
VW101000067AA
VW101905607
Kompatible køretøjer
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med ALPINA modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
ALPINA B10 Sedan (E39) 3.2 191 12.1996 - 02.2003
ALPINA B10 Touring (E39) 3.2 191 01.1997 - 10.2003
ALPINA B12 Sedan (E38) 5.7 285 12.1995 - 09.1998
ALPINA B3 Sedan (E46) 3.3 206 03.1999 - 01.2006
ALPINA B3 Cabriolet (E46) 3.3 206 10.2000 - 12.2005
ALPINA B3 Coupe (E36) 3.2 195 04.1996 - 03.1999
ALPINA B3 Coupe (E46) 3.3 206 03.1999 - 07.2002
ALPINA B3 Touring (E36) 3.2 195 04.1996 - 03.1999
ALPINA B3 Touring (E46) 3.3 206 03.1999 - 01.2005
ALPINA B8 Coupe (E36) 4.6 245 01.1995 - 03.1998
ALPINA Roadster S (E85) 3.3 221 07.2003 - 12.2005
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med AUDI modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 142 10.1996 - 09.2001
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 162 04.2001 - 12.2004
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 quattro 160 11.2004 - 07.2006
AUDI A4 B6/B7 Cabriolet (8H7, 8HE) 2.4 125 04.2002 - 12.2005
AUDI A4 B5 Sedan (8D2) 2.8 (ACK,ALG,AMX,APR,AQD,AHA) 142 10.1996 - 08.2001
AUDI A4 B6 Sedan (8E2) 3.0 162 11.2000 - 12.2004
AUDI A4 B7 Sedan (8EC) 3.0 160 11.2004 - 07.2006
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 142 12.1995 - 12.1997
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.8 quattro 142 12.1997 - 01.2005
AUDI A6 C4 Sedan (4A2) 2.8 142 12.1995 - 10.1997
AUDI A6 C5 Sedan (4B2) 2.4 121 02.1997 - 01.2005
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 142 04.1996 - 09.2002
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 162 07.2003 - 05.2006
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med BENTLEY modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
BENTLEY Arnage Sedan 4.4 V8 260 03.1998 - 12.2013
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med BMW modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
BMW 1 Hatchback (E81) 116i 1.6 85 03.2007 - 12.2011
BMW 1 Hatchback (E87) 116i 1.6 85 11.2003 - 06.2011
BMW 3 Cabriolet (E36) 320i 2.0 110 03.1993 - 04.1999
BMW 3 Cabriolet (E46) 323Ci 2.5 125 04.2000 - 12.2007
BMW 3 Compact (E36) 316i 1.6 75 03.1994 - 08.2000
BMW 3 Compact (E46) 325ti 2.5 141 03.2001 - 02.2005
BMW 3 Coupe (E36) 318is 1.8 103 03.1992 - 04.1999
BMW 3 Coupe (E46) 323Ci 2.5 125 02.1999 - 07.2006
BMW 3 Sedan (E30) 318is 1.8 100 07.1988 - 08.1991
BMW 3 Sedan (E36) 316i 1.6 73 09.1990 - 02.1998
BMW 3 Sedan (E46) 318i 1.9 87 02.1998 - 02.2005
BMW 3 Sedan (E90) 320si 2.0 127 09.2005 - 10.2011
BMW 3 Touring (E30) 316i 1.6 75 09.1991 - 06.1994
BMW 3 Touring (E36) 320i 2.0 110 01.1995 - 10.1999
BMW 3 Touring (E46) 320i 2.0 110 10.1999 - 02.2005
BMW 5 Sedan (E28) 520i 2.0 110 12.1986 - 12.1987
BMW 5 Sedan (E34) 520i 2.0 24V 110 08.1989 - 09.1995
BMW 5 Sedan (E39) 520i 2.0 110 11.1995 - 06.2003
BMW 5 Sedan (E60) 520i 2.2 125 12.2001 - 03.2010
BMW 5 Touring (E34) 520i 2.0 110 11.1991 - 01.1997
BMW 5 Touring (E39) 520i 2.0 110 09.1996 - 05.2004
BMW 5 Touring (E61) 525i 2.5 141 06.2004 - 12.2010
BMW 6 Cabriolet (E64) 645Ci 4.4 245 04.2004 - 08.2005
BMW 6 Coupe (E63) 645Ci 4.4 245 01.2004 - 08.2005
BMW 7 (E32) 730i / iL 3.0 V8 160 04.1992 - 09.1994
BMW 7 (E38) 730i / iL 3.0 155 10.1994 - 11.2001
BMW 7 (E65, E66, E67) 735i / Li 3.6 200 11.2001 - 07.2008
BMW 8 (E31) 850CSi 5.6 280 02.1993 - 12.1999
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 170 01.2004 - 08.2006
BMW X5 (E53) 4.4 i 210 05.2000 - 12.2006
BMW Z3 Coupe (E36) 2.8 i 141 07.1997 - 06.2003
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i 103 10.1995 - 01.2003
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i 170 02.2003 - 12.2005
BMW Z8 Roadster (E52) 4.9 294 06.2000 - 06.2003
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med CHEVROLET modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
CHEVROLET Captiva (C100, C140) 2.4 100 06.2006 - ...
CHEVROLET Evanda Sedan (V200) 2.0 96 03.2005 - ...
CHEVROLET Lacetti Hatchback (J200) 1.8 90 03.2005 - ...
CHEVROLET Lacetti Stationcar (J200) 1.8 89 08.2005 - 03.2013
CHEVROLET Nubira Stationcar 1.8 90 03.2005 - 12.2011
CHEVROLET Nubira Sedan 1.8 90 03.2005 - 12.2009
CHEVROLET Rezzo (U100) 2.0 89 03.2005 - ...
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med CITROËN modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
CITROËN AX 1.0 33 07.1986 - 12.1998
CITROËN Berlingo / Berlingo First I (MF, GJK, GFK) 1.1 i 44 07.1996 - 05.2008
CITROËN Berlingo / Berlingo First I Van (M) 1.1 i 44 07.1996 - 03.2008
CITROËN BX Hatchback 1.4 55 10.1988 - 02.1993
CITROËN C15 Van 1.1 i 44 07.1988 - 12.1996
CITROËN Evasion (22, U6) 1.8 73 02.1996 - 07.2002
CITROËN Jumper I Bus (230) 2.0 80 02.1994 - 04.2002
CITROËN Jumper I Ladvogn/Chassis (230) 2.0 80 03.1994 - 04.2002
CITROËN Saxo Hatchback 1.0 X 33 02.1996 - 09.2003
CITROËN Xantia Stationcar (X2) 3.0 V6 140 01.1998 - 04.2003
CITROËN Xantia Hatchback (X1, X2) 1.6 i 65 03.1993 - 01.1998
CITROËN Xantia Stationcar (X1, X2) 2.0 i 89 06.1995 - 01.1998
CITROËN XM II Hatchback (Y4) 2.0 i 16V 97 05.1994 - 10.2000
CITROËN XM II Stationcar (Y4) 2.0 i 16V 97 05.1994 - 10.2000
CITROËN Xsara Hatchback (N1) 1.8 i 66 04.1997 - 09.2000
CITROËN Xsara Stationcar (N2) 1.8 i 66 10.1997 - 09.2000
CITROËN Xsara Coupe (N0) 1.8 i 66 02.1998 - 03.2005
CITROËN ZX Hatchback (N2) 1.4 i 55 03.1991 - 10.1997
CITROËN ZX Stationcar (N2) 1.8 i 74 10.1993 - 02.1998
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med DACIA modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
DACIA Logan I Sedan (LS) 1.4 MPI LPG 55 02.2006 - ...
DACIA Logan I Express (FS) 1.6 MPI 85 62 05.2010 - ...
DACIA Logan I MCV (KS) 1.6 MPI 85 62 11.2008 - ...
DACIA Sandero I (SD) 1.6 MPI 85 62 06.2008 - ...
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med DAEWOO modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
DAEWOO Evanda 2.0 96 08.2002 - ...
DAEWOO Lacetti Hatchback 1.4 70 02.2004 - ...
DAEWOO Leganza 2.0 16V 98 06.1997 - 04.2004
DAEWOO Nubira Hatchback (J100) 2.0 16V 98 05.1997 - ...
DAEWOO Nubira Sedan (J100) 2.0 16V 98 05.1997 - ...
DAEWOO Nubira Sedan (J200) 1.8 90 07.2003 - ...
DAEWOO Nubira Stationcar (J100) 2.0 16V 98 05.1997 - ...
DAEWOO Tacuma (U100) 2.0 94 09.2000 - ...
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med FIAT modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
FIAT Ulysse I (220) 2.0 Turbo 108 06.1994 - 08.2002
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med FORD modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
FORD Galaxy Mk1 (WGR) 2.8 i V6 128 11.1995 - 04.2000
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med LANCIA modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
LANCIA Zeta (220) 2.0 Turbo 108 05.1995 - 09.2002
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med LAND ROVER modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
LAND ROVER Range Rover III (L322) 4.4 4x4 210 03.2002 - 08.2005
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med MERCEDES-BENZ modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
MERCEDES-BENZ C-klasse Sedan (W202) C 36 AMG 3.6 (202.028) 206 05.1994 - 05.2000
MERCEDES-BENZ CLK Coupe (C208) 200 2.0 (208.335) 100 06.1997 - 06.2002
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 200 2.0 (208.435) 100 03.1998 - 03.2002
MERCEDES-BENZ E-klasse Sedan (W210) E 50 AMG 5.0 (210.072) 255 02.1996 - 08.1997
MERCEDES-BENZ V-klasse (W638/2) V 280 2.8 (638.244, 638.294) 128 08.1997 - 07.2003
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med MINI modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
MINI Cabriolet (R52) 1.6 One 66 07.2004 - 11.2007
MINI Hatchback (R50, R53) 1.6 One 66 06.2001 - 09.2006
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med MORGAN modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
MORGAN Aero 8 Cabriolet 4.4 210 10.2000 - ...
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med OPEL modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
OPEL Agila A (H00) 1.0 12V (F68) 43 09.2000 - 12.2007
OPEL Antara (L07) 2.4 104 05.2006 - 12.2011
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i (F68, M68) 85 09.1986 - 08.1988
OPEL Ascona C Sedan (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68) 85 09.1986 - 08.1988
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.6 i 52 03.1993 - 03.2001
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i (F08, C05) 44 09.1991 - 01.1998
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68) 44 09.1991 - 01.1998
OPEL Astra F Classic Caravan (T92) 1.4 i (F35, M35) 44 01.1998 - 01.2005
OPEL Astra F Classic CC (T92) 1.4 i (M08, M68, F08, F68) 44 01.1998 - 08.2002
OPEL Astra F Classic Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19) 44 01.1998 - 08.2002
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19) 44 09.1991 - 09.1998
OPEL Astra F Van (T92) 1.4 i (F70) 44 10.1991 - 01.1999
OPEL Astra G Cabriolet (T98) 1.6 16V (F67) 74 03.2001 - 10.2005
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.2 16V (F35) 48 02.1998 - 12.2009
OPEL Astra G CC (T98) 1.2 16V (F08, F48) 48 02.1998 - 12.2009
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.6 16V (F07) 74 03.2000 - 05.2005
OPEL Astra G Van (F70) 1.6 (F70) 55 01.1999 - 04.2005
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.6 (F69) 55 09.1998 - 12.2009
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i (M07) 85 06.1990 - 07.1997
OPEL Combo B Van 1.2 33 07.1994 - 10.2001
OPEL Combo C Van / Stationcar 1.6 64 10.2001 - ...
OPEL Combo C Tour 1.6 64 10.2001 - 09.2006
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68) 44 09.1989 - 03.1993
OPEL Corsa A TR (S83) 1.4 i (F11, M11, F19, M19) 44 09.1989 - 03.1993
OPEL Corsa B Caravan (S93) 1.4 i 16V (F35) 66 01.1999 - 12.2002
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (X 12 SZ, C 12 NZ) 33 03.1993 - 09.2000
OPEL Corsa B Van (S93) 1.4 i (F08, W5L) 44 08.1999 - 09.2000
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.0 (F08, F68) 43 09.2000 - 12.2009
OPEL Corsa С Van (X01) 1.2 16V (F08, W5L) 55 09.2000 - 07.2003
OPEL Frontera A Sport SUV Cabriolet (U92) 2.0 i 85 03.1992 - 10.1998
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.2 i 100 03.1995 - 10.1998
OPEL Meriva A (X03) 1.8 (E75) 92 05.2003 - 05.2010
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 i (F35, M35) 85 09.1986 - 03.1994
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 (F19, M19, N19) 73 09.1986 - 03.1994
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 (F35, M35, P35) 85 03.1994 - 07.2003
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 (F69, M69, P69) 85 03.1994 - 07.2003
OPEL Senator B (V88) 3.0 24V (P19) 150 09.1989 - 09.1993
OPEL Signum CC (Z03) 1.8 (F48) 90 05.2003 - 07.2005
OPEL Sintra (APV) 2.2 i 16V (OUN16, Y94) 104 11.1996 - 04.1999
OPEL Speedster (E01) 2.0 Turbo (R97) 147 04.2003 - 08.2006
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.4 16V (F07) 66 07.1994 - 12.2000
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i (F68, M68) 52 09.1988 - 11.1995
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19) 55 09.1988 - 11.1995
OPEL Vectra B Sedan (J96) 1.8 i 16V (X 16 SZR) 55 09.1995 - 04.2002
OPEL Vectra B CC (J96) 1.6 i (X 16 SZR) 55 10.1995 - 07.2003
OPEL Vectra B Stationcar (J96) 1.6 i (X 16 SZR) 55 11.1996 - 07.2003
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.6 16V (F35) 74 06.2004 - 09.2005
OPEL Vectra C CC (Z02) 3.2 V6 (F68) 155 08.2002 - 09.2008
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.8 16V 90 04.2002 - 09.2008
OPEL Vivaro A Combi (X83) 2.0 ECOTEC (F7, A07, J7) 86 08.2006 - ...
OPEL Vivaro I Van (X83) 2.0 ECOTEC (F7) 86 08.2006 - ...
OPEL Zafira A (T98) 1.6 16V (F75) 74 04.1999 - 06.2005
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med PEUGEOT modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
PEUGEOT 106 I Hatchback 1.1 44 09.1991 - 04.1996
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A, 1C) 1.0 i 33 05.1996 - 07.2004
PEUGEOT 205 II Hatchback 1.4 55 08.1990 - 07.1998
PEUGEOT 306 Sedan 1.4 SL 55 06.1994 - 05.2001
PEUGEOT 306 Stationcar 1.4 55 03.1997 - 04.2002
PEUGEOT 306 Cabriolet 1.8 74 03.1994 - 04.2002
PEUGEOT 306 Hatchback 1.1 44 05.1993 - 05.2001
PEUGEOT 405 II Sedan (4B) 2.0 T 16 X4 144 08.1992 - 10.1995
PEUGEOT 406 Sedan 1.6 65 11.1995 - 05.2004
PEUGEOT 406 Stationcar 1.8 16V 81 10.1996 - 10.2004
PEUGEOT 406 Coupe 2.0 16V 97 03.1997 - 12.2004
PEUGEOT 605 Sedan 2.0 Turbo 104 07.1991 - 09.1999
PEUGEOT 806 2.0 Turbo 108 06.1994 - 08.2002
PEUGEOT Boxer Bus (230) 2.0 i 4x4 80 08.1996 - 04.2002
PEUGEOT Boxer Ladvogn/Chassis (230) 2.0 i 80 06.1994 - 04.2002
PEUGEOT Boxer Van (230) 2.0 i 80 06.1994 - 04.2002
PEUGEOT Partner I Combispace 1.1 44 06.1996 - 12.2003
PEUGEOT Partner I Van 1.1 44 06.1996 - 12.2015
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med PORSCHE modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
PORSCHE 911 Coupe (996) 3.4 Carrera 221 09.1997 - 08.2005
PORSCHE 911 Cabriolet (996) 3.4 Carrera 221 02.1998 - 08.2005
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med RENAULT modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
RENAULT Clio II Hatchback (BB, CB) 1.2 43 09.1998 - ...
RENAULT Clio II Van 1.1 43 09.1998 - ...
RENAULT Espace III (JE) 3.0 123 11.1996 - 10.1998
RENAULT Kangoo I (KC) 1.2 43 08.1997 - ...
RENAULT Kangoo I Express (FC) 1.2 43 08.1997 - ...
RENAULT Laguna I Hatchback (B56) 3.0 24V 140 03.1997 - 03.2001
RENAULT Laguna I Grandtour (K56) 3.0 123 02.1996 - 03.2001
RENAULT Megane I Cabriolet (EA) 1.6 e 66 10.1996 - 03.1999
RENAULT Megane I Classic (LA) 1.6 e 66 09.1996 - 03.1999
RENAULT Megane Scenic (JA) 1.6 16V 79 04.1998 - 10.1999
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.6 62 11.2010 - ...
RENAULT Scénic I (JA0/1, FA0) 1.4 16V 70 09.1999 - 08.2003
RENAULT Symbol / Thalia I (LB) 1.4 55 03.1998 - ...
RENAULT Twingo II Hatchback 1.2 43 03.2007 - ...
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med ROLLS-ROYCE modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
ROLLS-ROYCE Phantom VII (RR1) 6.75 338 08.2002 - 07.2017
ROLLS-ROYCE Phantom VII Coupe (RR3) 6.75 V12 338 01.2007 - 07.2017
ROLLS-ROYCE Phantom VII Drophead Coupe (RR2) 6.75 V12 338 03.2006 - 07.2017
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med SAAB modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
SAAB 900 II Hatchback 2.5 -24 V6 125 07.1993 - 02.1998
SAAB 900 II Cabriolet 2.5 -24 V6 125 12.1993 - 02.1998
SAAB 900 II Coupe 2.5 -24 V6 125 12.1993 - 02.1998
SAAB 9000 Sedan 3.0 -24 V6 CD/CDE 155 07.1994 - 12.1998
SAAB 9000 Hatchback 3.0 -24 V6 CS/CSE 155 07.1994 - 12.1998
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med SEAT modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
SEAT Toledo II Sedan (1M2) 2.3 V5 110 10.1998 - 11.2000
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med SKODA modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
SKODA Superb I Sedan (3U4) 2.8 V6 142 12.2001 - 03.2008
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med SMART modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
SMART Cabrio (450) 0.6 (S1OLA1, 450.441, 450.442, 450.443) 40 03.2000 - 01.2004
SMART City-Coupe (450) 0.6 (S1CLB1, 450.331, 450.336) 33 07.1998 - 01.2004
SMART Crossblade 0.6 (450.418) 52 06.2002 - 12.2003
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med TVR modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
TVR Cerbera Coupe 4.5 313 01.1996 - 10.2003
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med VAUXHALL modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
VAUXHALL Agila Mk1 (A) (H00) 1.0 12V 43 02.2000 - 03.2008
VAUXHALL Astra Mk3 (F) Sedan 1.4 i 44 03.1992 - 09.1998
VAUXHALL Astra Mk3 (F) CC (T92) 1.4 i 44 09.1991 - 02.1998
VAUXHALL Astra Mk3 (F) Stationcar (T92) 1.6 i 55 03.1991 - 12.1998
VAUXHALL Astra Mk4 (G) Cabriolet (T98) 1.6 16V 76 03.2001 - 10.2005
VAUXHALL Astra Mk4 (G) CC (T98) 1.4 16V 66 02.1998 - 05.2005
VAUXHALL Astra Mk4 (G) Coupe (T98) 1.6 16V 76 03.2000 - 08.2005
VAUXHALL Astra Mk4 (G) Sedan (T98) 1.4 16V 66 09.1998 - 05.2005
VAUXHALL Astra Mk4 (G) Stationcar (T98) 1.4 16V 66 02.1998 - 05.2005
VAUXHALL Astra Mk5 (H) Hatchback (A04) 1.6 77 01.2004 - 05.2009
VAUXHALL Astra Mk5 (H) Stationcar (A04) 1.6 77 08.2004 - 03.2009
VAUXHALL Astra Mk3 (F) Cabriolet (T92) 1.6 i 52 03.1993 - 03.2001
VAUXHALL Astravan Mk3 (F) (T92) 1.6 i 55 01.1991 - 08.1998
VAUXHALL Astravan Mk4 (G) (T98) 1.6 i 55 08.1998 - 09.2000
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i 85 06.1990 - 07.1997
VAUXHALL Carlton Mk3 Sedan (V87) 3000 Cat 130 03.1988 - 03.1994
VAUXHALL Carlton Mk3 Stationcar (V87) 3.0 24V 147 09.1989 - 03.1994
VAUXHALL Cavalier Mk3 CC (J89) 2.0 i 16V 100 09.1991 - 11.1995
VAUXHALL Cavalier Mk3 Sedan (J89) 2.0 i 16V 110 08.1988 - 11.1995
VAUXHALL Combo Mk1 (B) Van (S93) 1.4 44 07.1994 - 10.2001
VAUXHALL Combo Mk2 (C) Van / Stationcar (F25) 1.6 64 09.2001 - 11.2011
VAUXHALL Corsa Mk1 (B) Hatchback (S93) 1.0 i 12V 40 03.1993 - 09.2000
VAUXHALL Corsa Mk2 (C) Hatchback (X01) 1.0 12V 43 08.2000 - 10.2006
VAUXHALL Corsavan Mk1 (B) 1.4 i 44 01.1994 - 09.2000
VAUXHALL Corsavan Mk2 (C) (X01) 1.2 16V 55 09.2000 - 06.2006
VAUXHALL Frontera Sport Mk1 (A) SUV Cabriolet (U92) 2.0 i 85 03.1992 - 10.1998
VAUXHALL Frontera Mk1 (A) SUV (U92) 2.2 i 100 03.1995 - 10.1998
VAUXHALL Meriva Mk1 (A) (X03) 1.6 i 64 01.2003 - 06.2010
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.0 16V 100 01.1994 - 06.2003
VAUXHALL Omega (B) Stationcar (V94) 2.0 16V 100 02.1994 - 06.2003
VAUXHALL Senator Mk2 (B) (V88) 3.0 24V 150 09.1989 - 09.1993
VAUXHALL Signum (Z03) 1.8 90 06.2003 - 07.2005
VAUXHALL Sintra 2.2 i 16 V 104 11.1996 - 04.1999
VAUXHALL Tigra Mk1 Coupe (S93) 1.4 16V 66 07.1994 - 12.2000
VAUXHALL Vectra Mk1 (B) CC (J96) 1.6 i 55 08.1995 - 07.2003
VAUXHALL Vectra Mk1 (B) Sedan (J96) 1.8 i 16V 85 09.1995 - 03.2002
VAUXHALL Vectra Mk1 (B) Stationcar (J96) 1.8 i 16V 85 10.1995 - 03.2002
VAUXHALL VX220 Cabriolet (E01) 2.0 i Turbo 147 03.2001 - 07.2005
VAUXHALL Zafira Mk1 (A) (T98) 1.8 Dualfuel 92 04.1999 - 08.2005
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med VOLVO modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
VOLVO 850 Sedan (854) 2.4 103 06.1991 - 07.1994
VOLVO 850 Stationcar (855) 2.4 103 08.1992 - 07.1994
VOLVO 960 II Sedan (964) 2.9 (B 6304 S) 150 07.1994 - 12.1996
VOLVO 960 II Stationcar (965) 2.9 150 09.1994 - 12.1996
VOLVO 960 I Stationcar (965) 2.9 150 08.1990 - 07.1994
VOLVO V70 I (LV, 875, 876) 2.0 93 12.1995 - 03.2000
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med VW modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
VW Bora Sedan (1J2) 2.3 V5 110 10.1998 - 10.2000
VW Bora Variant (1J6) 2.3 V5 110 05.1999 - 10.2000
VW Corrado (53i) 2.9 VR6 140 08.1991 - 12.1995
VW Golf III Hatchback (1H1) 2.8 VR6 128 01.1992 - 09.1997
VW Golf III Variant (1H5) 2.9 VR6 Syncro 140 10.1994 - 04.1999
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V5 110 08.1997 - 10.2000
VW Golf IV Variant (1J5) 2.3 V5 110 05.1999 - 06.2006
VW Passat B3/B4 Sedan (3A2, 35i) 2.8 VR6 128 06.1991 - 08.1996
VW Passat B5 Sedan (3B2) 2.3 VR5 110 08.1996 - 11.2000
VW Passat B5 GP Sedan (3BG, 3B3) 2.8 4motion 142 11.2000 - 05.2005
VW Passat B3/B4 Variant (3A5, 35i) 2.8 VR6 128 06.1991 - 05.1997
VW Passat B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 110 06.1997 - 11.2000
VW Passat B5 GP Variant (3BG, 3B6) 2.8 4motion 142 11.2000 - 05.2005
VW Sharan I (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 128 09.1995 - 04.2000
VW Transporter T4 Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.8 VR 6 103 11.1995 - 04.2000
VW Transporter T4 Ladvogn / Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D) 2.8 103 05.1996 - 05.2000
VW Transporter T4 Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.8 VR6 103 05.1996 - 05.2000
VW Vento (1H2) 2.8 VR6 128 01.1992 - 09.1998
TÆNDRØR 42511050631 forenelig med WIESMANN modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
WIESMANN MF3 Roadster 2.8 142 01.1996 - 08.2002
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt MAGNETI MARELLI 062110120312 Tændrør
Kundeevaluering af produkt: MAGNETI MARELLI 062110120312
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Tændrør MAGNETI MARELLI SW: 16,0 062110120312
0.0 / 10

Der er endnu ikke lavet nogle anmeldelser af dette produkt endnu. Skriv den første anmeldelse for denne artikel.

DISCOUNT PRISER

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! Du modtager dine bildele få arbejdsdage efter bestillingen.

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom