Støddæmper TRW TWIN bagaksel, Gastryk, Teleskop-støddæmper JGT233T

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
JGT233T TRW
Støddæmper
VARENUMMER: JGT233T
  • Produktserie: TWIN
  • Monteringsside: bagaksel
  • Støddæmper-system: dobbeltrør
  • Støddæmpertype: Gastryk
  • Støddæmper-konstruktion: Teleskop-støddæmper
  • Støddæmper-befæstigelse: øverste øje, nederste øje
  • Diameter [mm]: 39
  • Antal pr. aksel: 1
  • Længde [mm]: 319, 222
  • Læs venligst tekniske data
  • Stand: Helt ny
15%
175,42 kr.*
149,11 kr.
15% rabat
På lager
Vi accepterer
  • Kob ny TRW JGT233T Støddæmper online and betal med PayPal
  • Betal for Støddæmper JGT233T fra TRW & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Støddæmper JGT233T TRW JGT233T til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. TRW JGT233T Støddæmper med ojeblikkelig AMEX
  • Støddæmper TRW JGT233T er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
ALFA ROMEO60500393
ALFA ROMEO60540772
ALFA ROMEO60602722
ALFA ROMEO60607640
ALFA ROMEO60620082
ALFA ROMEO60620083
ALFA ROMEO60621468
ALFA ROMEO60624149
ALFA ROMEO60812884
FIAT0000007678636
FIAT0000046463795
FIAT0000046471503
FIAT0000046477065
FIAT0000046518129
FIAT0000071716546
FIAT0000082464259
FIAT0007642277
FIAT0007648479
FIAT0007648481
FIAT0046405781
FIAT0046421624
FIAT0046437776
FIAT0046439456
FIAT0046442794
FIAT0046442796
FIAT0060806455
FIAT46402631
FIAT46405783
FIAT46409717
FIAT46417134
FIAT46424224
FIAT46444663
FIAT46455144
FIAT46463792
FIAT46463793
FIAT46463794
FIAT46463796
FIAT46468146
FIAT46519455
FIAT46747928
FIAT46766471
FIAT46803344
FIAT71712474
FIAT71712478
FIAT71712488
FIAT71712641
FIAT71716544
FIAT7610120
FIAT7610121
FIAT7613698
FIAT7619437
FIAT7638163
FIAT7640931
FIAT7642982
FIAT7648317
FIAT7648482
FIAT7658106
FIAT7658317
FIAT7668431
FIAT7727529
FIAT7777585
FIAT7777948
FIAT7782234
FIAT7782284
LANCIA0000007642277
LANCIA0000007648479
LANCIA0000007648481
LANCIA0000007648482
LANCIA0000007690033
LANCIA0000046405781
LANCIA0000046421624
LANCIA0000046421626
LANCIA0000046424224
LANCIA0000046437778
LANCIA0000046439456
LANCIA0000046439462
LANCIA0000046442794
LANCIA0000046537041
LANCIA0007640930
LANCIA46405783
LANCIA46414480
LANCIA46415599
LANCIA46424224
LANCIA46437776
LANCIA46444663
LANCIA46459363
LANCIA46528791
LANCIA71712474
LANCIA71712478
LANCIA71712481
LANCIA71712487
LANCIA71712641
LANCIA71713814
LANCIA71718293
LANCIA7610120
LANCIA7615306
LANCIA7615307
LANCIA7640931
LANCIA7642982
LANCIA7648462
LANCIA7648480
LANCIA7648482
LANCIA7651306
LANCIA7651307
LANCIA7658106
LANCIA7668431
LANCIA7704821
LANCIA7704822
LANCIA7728046
LANCIA7782234L
LANCIA7788046
LANCIA82437133
LANCIA82447122
LANCIA82459042
Kompatible køretøjer
STØDDÆMPER 3322937403745 forenelig med ALFA-ROMEO modeller:
STØDDÆMPER 3322937403745 forenelig med FIAT modeller:
STØDDÆMPER 3322937403745 forenelig med LANCIA modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt TRW JGT233T Støddæmper
Kundeevaluering af produkt: TRW TWIN JGT233T
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Støddæmper TRW TWIN bagaksel, Gastryk, Teleskop-støddæmper JGT233T
0.0 / 10

Der er endnu ikke lavet nogle anmeldelser af dette produkt endnu. Skriv den første anmeldelse for denne artikel.

DISCOUNT PRISER

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! Du modtager dine bildele få arbejdsdage efter bestillingen.

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom