Tændrør NGK 91785
Schlüsselweite: 14 mm

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
ZKBR7A-HTU NGK
Tændrør
VARENUMMER: 91785
  • Nøglespændvidde: 14 mm
  • Gevindlængde [mm]: 24,2
  • Gnistposition [mm]: 9,3
  • Tændrør: med fladt tætningssæde, Nikkel-midterelektrode, 3-stelelektroder, støjdæmpet, 5 kOhm, fast SAE-tilsluting
  • Gevindmål: M12 x 1,25
  • Version: Bi-Hex
  • Stand: Helt ny
103,56 kr.
(Pris pr. stk)
inkl. 25% Moms, ekskl. leveringsomkostninger
På lager
Vi accepterer
  • Kob ny NGK ZKBR7A-HTU Tændrør online and betal med PayPal
  • Betal for Tændrør ZKBR7A-HTU fra NGK & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Tændrør 91785 NGK 91785 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. NGK 91785 Tændrør med ojeblikkelig AMEX
  • Tændrør NGK 91785 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
BMW0034091
BMW0038349
BMW12120034091
BMW12120038349
BMW12127550011
BMW1212755001102
BMW7550011
BMW755001102
MINI0034091
MINI0038349
MINI12120034091
MINI12120038349
MINI12127550010
MINI12127550011
MINI1212755001102
MINI7550010
MINI7550011
MINI755001102
NGKZKBR7AHTU
Kompatible køretøjer
TÆNDRØR 0087295917855 forenelig med BMW modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt NGK 91785 Tændrør
Kundeevaluering af produkt: NGK 91785
Samlet vurdering +92
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+23 2-
+22 3-
+13 2-
+14 3-
+20 4-
Tændrør NGK 91785
Schlüsselweite: 14 mm
8.7 / 10
Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
37-4008
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom