Viskermotor FEBI BILSTEIN 38660
12V, foran, med kabel

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
38660 FEBI BILSTEIN
Viskermotor
VARENUMMER: 38660
  • Monteringsside: foran
  • Spænding [V]: 12
  • Venstre/højre-styret: til venstrestyrede biler
  • Tilslutningsantal: 5
  • Vægt [kg]: 1,44
  • Tillægsartikel / Yderligere info. 2: med kabel
  • Stand: Helt ny
2382,29 kr.
På lager
Gratis levering
Vi accepterer
  • Kob ny FEBI BILSTEIN 38660 Bagrudevisker-motor online and betal med PayPal
  • Betal for Vinduesvisker-motor 38660 fra FEBI BILSTEIN & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Viskermotor 38660 FEBI BILSTEIN 38660 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. FEBI BILSTEIN 38660 Viskermotor med ojeblikkelig AMEX
  • Bagrudevisker-motor FEBI BILSTEIN 38660 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
GENERAL MOTORS091160081
GENERAL MOTORS093160791
GENERAL MOTORS91160081
GENERAL MOTORS93160791
NISSAN2881000QAC
OPEL04408625
OPEL04414681
OPEL4408625
OPEL4414681
RENAULT7701055893
RENAULT7701473363
Kompatible køretøjer
VISKERMOTOR 4027816386605 forenelig med NISSAN modeller:
VISKERMOTOR 4027816386605 forenelig med OPEL modeller:
VISKERMOTOR 4027816386605 forenelig med RENAULT modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt FEBI BILSTEIN 38660 Viskermotor
Kundeevaluering af produkt: FEBI BILSTEIN 38660
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Viskermotor FEBI BILSTEIN 38660
12V, foran, med kabel
10 / 10
Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
29-1322
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom