Støddæmper TRW Teleskop-støddæmper, bagaksel, Olietryk, TWIN JHT202T

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
JHT202T TRW
Støddæmper
VARENUMMER: JHT202T
  • Yderligere info.: TWIN
  • Monteringsside: bagaksel
  • Støddæmpertype: Olietryk
  • Støddæmper-konstruktion: Teleskop-støddæmper
  • Støddæmper-befæstigelse: øverste øje, nederste øje
  • Antal pr. aksel: 1
  • Læs venligst tekniske data
  • Stand: Helt ny
15%
204,73 kr.*
174,02 kr.
15% rabat
På lager
Vi accepterer
  • Kob ny TRW JHT202T Støddæmper online and betal med PayPal
  • Betal for Støddæmper JHT202T fra TRW & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Støddæmper JHT202T TRW JHT202T til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. TRW JHT202T Støddæmper med ojeblikkelig AMEX
  • Støddæmper TRW JHT202T er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
FIAT0000046513935
FIAT46437781
FIAT46513935
FIAT46519926
FIAT46754312
FIAT46819368
FIAT51700258
FIAT7663115
FIAT7705508
Kompatible køretøjer
STØDDÆMPER 3322937506484 forenelig med FIAT modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt TRW JHT202T Støddæmper
Kundeevaluering af produkt: TRW JHT202T
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Støddæmper TRW Teleskop-støddæmper, bagaksel, Olietryk, TWIN JHT202T
0.0 / 10

Der er endnu ikke lavet nogle anmeldelser af dette produkt endnu. Skriv den første anmeldelse for denne artikel.

DISCOUNT PRISER

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! Du modtager dine bildele få arbejdsdage efter bestillingen.

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom