Oliefilter SOFIMA S5060PE
Ø: 65mm, Filterindsats

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
S 5060 PE SOFIMA
Oliefilter
VARENUMMER: S 5060 PE
  • Filtertype: Filterindsats
  • Højde [mm]: 69,5
  • Indvendig diameter 2 [mm]: 24
  • Diameter [mm]: 65
  • Stand: Helt ny
Vi accepterer
  • Kob ny SOFIMA S 5060 PE Oliefilter online and betal med PayPal
  • Betal for Oliefilter S 5060 PE fra SOFIMA & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Oliefilter S5060PE SOFIMA S 5060 PE til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. SOFIMA S 5060 PE Oliefilter med ojeblikkelig AMEX
  • Oliefilter SOFIMA S 5060 PE er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
CITROËN1109AH
CITROËN1109AJ
CITROËN1109CK
CITROËN1109CL
CITROËN1109X4
CITROËN1109Z0
CITROËN1109Z2
CITROËN1629084080
CITROËN9467645080
CITROËN9818914980
FIAT9467521180
FIAT9467558380
FIAT9662282580
FORD1303476
FORD1373069
FORD1427824
FORD1717510
FORD3M5Q6744AA
FORD6C1Q6744AA
JAGUARC2S43999
LAND ROVERLR001247
LAND ROVERLR004459
LAND ROVERLR030778
MINI11427557012
MINI11427622446
MITSUBISHIMN982159
MITSUBISHIMN982324
MITSUBISHIMN982380
MITSUBISHIMN982419
PEUGEOT1109AH
PEUGEOT1109AJ
PEUGEOT1109CK
PEUGEOT1109CL
PEUGEOT1109X3
PEUGEOT1109Y9
PEUGEOT1109Z1
PEUGEOT1629084080
PEUGEOT9467645080
TOYOTASU001A0178
VOLVO30650798
VOLVO31372700
Kompatible køretøjer
OLIEFILTER 8013097066813 forenelig med CITROEN modeller:
OLIEFILTER 8013097066813 forenelig med DS modeller:
OLIEFILTER 8013097066813 forenelig med FIAT modeller:
OLIEFILTER 8013097066813 forenelig med FORD modeller:
OLIEFILTER 8013097066813 forenelig med JAGUAR modeller:
OLIEFILTER 8013097066813 forenelig med LANCIA modeller:
OLIEFILTER 8013097066813 forenelig med LAND-ROVER modeller:
OLIEFILTER 8013097066813 forenelig med MINI modeller:
OLIEFILTER 8013097066813 forenelig med MITSUBISHI modeller:
OLIEFILTER 8013097066813 forenelig med OPEL modeller:
OLIEFILTER 8013097066813 forenelig med PEUGEOT modeller:
OLIEFILTER 8013097066813 forenelig med TOYOTA modeller:
OLIEFILTER 8013097066813 forenelig med VOLVO modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt SOFIMA S 5060 PE Oliefilter
Kundeevaluering af produkt: SOFIMA S 5060 PE
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Oliefilter SOFIMA S5060PE
Ø: 65mm, Filterindsats
0.0 / 10

Der er endnu ikke lavet nogle anmeldelser af dette produkt endnu. Skriv den første anmeldelse for denne artikel.

Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom