Kileribberem GATES 1513mm, Rippenanzahl: 6, Micro-V® 6PK1513

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
865310328 GATES
Kilerem
VARENUMMER: 6PK1513
  • Yderligere info.: Micro-V®
  • Længde [mm]: 1513
  • Sporantal: 6
  • Materiale: Polyester, EPDM (ethyl-propylen-dien-gummi)
  • Bredde [mm]: 21,4
  • Farve: sort
  • Stand: Helt ny
15%
146,58 kr.*
124,59 kr.
15% rabat
På lager
Vi accepterer
  • Kob ny GATES 865310328 Ribrem online and betal med PayPal
  • Betal for Kileribberem 6PK1513 fra GATES & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Kilerem 6PK1510 GATES 6PK1513 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. GATES 6PK1513 Kilerem med ojeblikkelig AMEX
  • Ribrem GATES 6PK1513 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
BMW11281401157
BMW11281404018
FERRARI201448
FREIGHTLINER129730505
GATES6PK1510
GATES6PK1515
HYUNDAI2521227000
HYUNDAI2521227001
HYUNDAI2521227002
HYUNDAI2521227010
HYUNDAI2521227020
HYUNDAI2521227360
HYUNDAI2521227400
JOHN DEERER216071
KIA2521227002
KIA2521227010
KIA2521227350
KIA2521227351
KIA2521227360
MITSUBISHI1340A094
MITSUBISHI4451A150
RENAULT2521227360
Kompatible køretøjer
KILEREM 5414465354410 forenelig med BMW modeller:
KILEREM 5414465354410 forenelig med FERRARI modeller:
KILEREM 5414465354410 forenelig med HYUNDAI modeller:
KILEREM 5414465354410 forenelig med KIA modeller:
KILEREM 5414465354410 forenelig med MITSUBISHI modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt GATES 6PK1513 Kilerem
Kundeevaluering af produkt: GATES 6PK1515
Samlet vurdering +25
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+7 -
+6 -
+3 -
+4 1-
+5 -
Kileribberem GATES 1513mm, Rippenanzahl: 6, Micro-V® 6PK1513
8.7 / 10
DISCOUNT PRISER

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! Du modtager dine bildele få arbejdsdage efter bestillingen.

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom