Gløderør HIDRIA 13721659

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
13721659 HIDRIA
Gløderør
VARENUMMER: 13 721 659
  • Totallængde [mm]: 92
  • Gevindmål: M10x1
  • Spænding [V]: 11
  • Nøglespændvidde: 10
  • Monteringsdybde [mm]: 24,5
  • Konusstigning: 63
  • Poltype: pin
  • Stand: Helt ny
15%
108,40 kr.*
92,14 kr.
15% rabat
Ikke på lager i øjeblikket
Denne vare er udsolgt. Vælg venligst en anden vare.
I indkøbskurven
Vi accepterer
  • Kob ny HIDRIA 13721659 Gløderør online and betal med PayPal
  • Betal for Gløderør 13721659 fra HIDRIA & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Gløderør 13721659 HIDRIA 13 721 659 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. HIDRIA 13 721 659 Gløderør med ojeblikkelig AMEX
  • Gløderør HIDRIA 13 721 659 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
AC110G
AUDIN10140101
AUDIN10140102
AUDIN10140103
AUDIN10140104
AUDIN10140105
FORD1037204
FORD1669977
FORD95VW6M090AA
FORD95VW6M090AB
FORDEZD33
GENERAL MOTORS88900722
OPEL88900722
RENAULT8200421091
VWN10140101
VWN10140102
VWN10140103
VWN10140104
VWN10140105
Kompatible køretøjer
GLØDERØR 326657 forenelig med AUDI modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
AUDI 100 C3 Avant (44, 44Q) 2.5 TDI 88 01.1990 - 11.1990
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI 85 12.1990 - 07.1994
AUDI 100 C3 Sedan (44, 44Q) 2.5 TDI 88 01.1990 - 11.1990
AUDI 100 C4 Sedan (4A2) 2.5 TDI 85 12.1990 - 07.1994
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.9 TDI 66 07.1992 - 01.1996
AUDI 80 B4 Sedan (8C2) 1.9 TDI 66 09.1991 - 12.1994
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI 66 09.1996 - 05.2003
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI 66 02.1996 - 09.2001
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 96 09.2001 - 12.2004
AUDI A4 B5 Sedan (8D2) 1.9 TDI 66 01.1995 - 11.2000
AUDI A4 B6 Sedan (8E2) 1.9 TDI 96 11.2000 - 12.2004
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.9 TDI 66 06.1994 - 12.1997
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI 81 02.1998 - 01.2005
AUDI A6 C4 Sedan (4A2) 1.9 TDI 66 06.1994 - 10.1997
AUDI A6 C5 Sedan (4B2) 1.9 TDI 81 04.1997 - 01.2005
GLØDERØR 326657 forenelig med FORD modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
FORD Galaxy Mk1 (WGR) 1.9 TDI 66 03.1995 - 05.2006
GLØDERØR 326657 forenelig med RENAULT modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
RENAULT Clio II Hatchback (BB, CB) 1.6 Flex 81 05.2000 - 12.2006
GLØDERØR 326657 forenelig med SEAT modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
SEAT Alhambra I (7V8, 7V9) 1.9 TDI 66 04.1996 - 03.2010
SEAT Arosa (6H) 1.7 SDI 44 08.1997 - 06.2004
SEAT Córdoba I Sedan (6K1, 6K2) 1.9 SDI 47 08.1996 - 10.2002
SEAT Córdoba I Sedan (6K2) 1.9 TDI 66 06.1999 - 10.2002
SEAT Córdoba I Vario (6K5) 1.9 SDI 47 08.1996 - 12.2002
SEAT Córdoba I GP01 Vario (6K5) 1.9 TDI 66 06.1999 - 12.2002
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 SDI 47 08.1996 - 02.2002
SEAT Ibiza II GP01 (6K1) 1.9 TDI 66 08.1999 - 02.2002
SEAT Inca (6K9) 1.9 SDI 47 11.1995 - 06.2003
SEAT Leon I Hatchback (1M1) 1.9 TDI 66 11.1999 - 06.2006
SEAT Toledo I Hatchback (1L) 1.9 TDI 66 08.1995 - 03.1999
SEAT Toledo II Sedan (1M2) 1.9 TDI 66 10.1998 - 07.2004
GLØDERØR 326657 forenelig med SKODA modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
SKODA Fabia I Hatchback (6Y2) 1.9 SDI 47 12.1999 - 03.2008
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.9 SDI 47 04.2000 - 12.2007
SKODA Fabia I Sedan (6Y3) 1.9 TDI 74 11.1999 - 12.2007
SKODA Octavia I Hatchback (1U2) 1.9 TDI 66 09.1996 - 03.2010
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.9 SDI 50 07.1998 - 03.2010
GLØDERØR 326657 forenelig med VOLVO modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
VOLVO 850 Sedan (854) 2.5 TDI 103 08.1995 - 12.1996
VOLVO 850 Stationcar (855) 2.5 TDI 103 08.1995 - 12.1996
VOLVO S70 (LS, 874) 2.5 TDI 103 01.1997 - 11.2000
VOLVO S80 I (TS, 184) 2.5 TDI 103 01.1999 - 07.2006
VOLVO V70 I (LV, 875, 876) 2.5 TDI 103 12.1995 - 12.2000
VOLVO V70 II (SW, 285) 2.5 TDI 103 11.1999 - 08.2007
GLØDERØR 326657 forenelig med VW modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI 66 10.1998 - 05.2005
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI 85 05.1999 - 05.2005
VW Caddy II Stationcar (9K9B) 1.9 SDI 47 11.1995 - 01.2004
VW Caddy II Van (9K9A) 1.9 SDI 47 11.1995 - 01.2004
VW Golf III Hatchback (1H1) 1.9 TDI 66 09.1993 - 08.1997
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI 66 08.1995 - 05.1998
VW Golf III Variant (1H5) 1.9 TDI 66 03.1994 - 04.1999
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.9 TDI 66 06.1998 - 06.2002
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI 66 08.1997 - 06.2005
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 SDI 50 05.1999 - 06.2006
VW LT 28-35 II Bus 2.5 SDI 55 05.1996 - 07.2006
VW LT 28-46 II Ladvogn / Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 SDI 55 06.1996 - 07.2006
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 SDI 55 05.1996 - 07.2006
VW Lupo / Lupo 3L (6X1, 6E1) 1.7 SDI 44 09.1998 - 07.2005
VW Passat B3/B4 Sedan (3A2, 35i) 1.9 TDI 81 03.1996 - 08.1996
VW Passat B5 Sedan (3B2) 1.9 TDI 66 10.1996 - 11.2000
VW Passat B5 GP Sedan (3BG, 3B3) 1.9 TDI 74 11.2000 - 05.2005
VW Passat B3/B4 Variant (3A5, 35i) 1.9 TDI 66 10.1993 - 05.1997
VW Passat B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 66 06.1997 - 11.2000
VW Passat B5 GP Variant (3BG, 3B6) 1.9 TDI 74 11.2000 - 05.2005
VW Polo III Hatchback (6N2) 1.4 TDI 55 10.1999 - 09.2001
VW Polo III Classic (6V2) 1.9 SDI 47 12.1995 - 01.2002
VW Polo III Hatchback (6N1) 1.7 SDI 44 07.1996 - 10.1999
VW Polo III Van / Hatchback (6N1) 1.7 SDI 44 07.1996 - 12.1999
VW Polo III Variant (6V5) 1.9 TDI 66 05.1997 - 09.2001
VW Sharan I (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 66 09.1995 - 03.2010
VW Transporter T4 Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI 75 09.1995 - 04.2003
VW Transporter T4 Ladvogn / Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D) 2.5 TDI 75 09.1995 - 04.2003
VW Transporter T4 Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI 75 09.1995 - 04.2003
VW Vento (1H2) 1.9 TDI 66 09.1993 - 09.1998
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt HIDRIA 13 721 659 Gløderør
Kundeevaluering af produkt: HIDRIA 13 721 659
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Gløderør HIDRIA 13721659
0.0 / 10

Der er endnu ikke lavet nogle anmeldelser af dette produkt endnu. Skriv den første anmeldelse for denne artikel.

DISCOUNT PRISER

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! Du modtager dine bildele få arbejdsdage efter bestillingen.

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom