Tændrør DENSO Iridium TT SW: 16 IK16TT

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
4701 DENSO
Tændrør
VARENUMMER: IK16TT
  • Produktserie: Iridium TT
  • Nøglespændvidde: 16
  • Gevindlængde [mm]: 19
  • Tændrør: 1-stelelektrode
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vægt [g]: 43
  • Stand: Helt ny
15%
134,74 kr.*
114,53 kr.
15% rabat
På lager
Vi accepterer
  • Kob ny DENSO 4701 Tændrør online and betal med PayPal
  • Betal for Tændrør 4701 fra DENSO & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Tændrør IK16TT DENSO IK16TT til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. DENSO IK16TT Tændrør med ojeblikkelig AMEX
  • Tændrør DENSO IK16TT er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
CHRYSLER4796779
CHRYSLER56006240
CHRYSLERSPRC12PEC5
CITROËN/PEUGEOT1606263780
CITROËN/PEUGEOT5960C2
CITROËN/PEUGEOT5960C3
CITROËN/PEUGEOT5960C4
CITROËN/PEUGEOT5960C5
DAIHATSU9004851164A
DAIHATSU9952021236111
DAIHATSU99906910X9006
DAIHATSU99906910X9019
DAIHATSU99906910X9028
DAIHATSU99906910X9032
DAIHATSU99906910X9033
DAIHATSUNDIK16
DAIHATSUNDIK16A
DAIHATSUNDVK16
DAIHATSUNDVK16A
DODGESP00ZFR5AP
FIAT55182623
FORD1120170
FORD3R2312405AA
FORDYM2112405AA
GENERAL MOTORS91132086
GENERAL MOTORS9195868
GENERAL MOTORS97125969
HONDA12209PLE0040
HONDA12290PLE0040
HONDA980795514H
HONDA980795514N
HONDA980795515H
HONDA980795515H01
HONDA980795515H02
HONDA980795515N
HONDA980795515N01
HONDA980795515U
HONDA980795515U02
HONDA980795515V
HONDA980795515V00
HONDA980795515W
HONDA980795517U
HONDA980795517V
HONDA980795517W
HONDA980795585C
HONDA980795585C00
HONDA9807955A5N
HONDAH98515517J
HONDAH98515517K
HONDAH98795518K
HONDAH98805518K
HONDAH98815515K
HYUNDAI1881425000
HYUNDAI1881711051
HYUNDAI1882611101
HYUNDAI2741023700
HYUNDAI2741037100
HYUNDAI274103C000
ISUZU5860139570
ISUZU8971113761
ISUZU8971702680
JAGUARAJ84575
JAGUARC2A1535
JAGUARJAGUBO009
JAGUARNCA3850FA1
JAGUARXR815350
LAND ROVER4550157
LAND ROVERLR005253
LAND ROVERNLP100320
LEXUS9091901240
LEXUS909190124079
MAZDA1N0818110
MAZDA1UD318110
MAZDA1UN618110
MAZDA1UN918110
MAZDA1UNG18110
MAZDA1UT318110
MAZDA1UX618110
MAZDA1UX918110
MAZDA1UXG18110
MAZDABP8K18110
MAZDAJE4118110
MAZDAJE4218110
MAZDAZ60118110
MAZDAZ6B718110
MAZDAZJ4618110
MAZDAZJY618110
MAZDAZY5118110
MAZDAZYY118110
MERCEDES-BENZ0031590403
MERCEDES-BENZ0031596603
MERCEDES-BENZ0031598103
MERCEDES-BENZ0031598603
MERCEDES-BENZ0031599403
MERCEDES-BENZ003159940326
MERCEDES-BENZ0031599603
MERCEDES-BENZ003159960326
MERCEDES-BENZ0041590903
MERCEDES-BENZ0041591903
MERCEDES-BENZ0041595003
MERCEDES-BENZ0059940326
MERCEDES-BENZ0059960326
MERCEDES-BENZ31590403
MERCEDES-BENZ31596603
MERCEDES-BENZ31598103
MERCEDES-BENZ31598603
MERCEDES-BENZ31599403
MERCEDES-BENZ3159940326
MERCEDES-BENZ31599603
MERCEDES-BENZ3159960326
MERCEDES-BENZ41590903
MERCEDES-BENZ41591903
MERCEDES-BENZ41595003
MERCEDES-BENZ59940326
MERCEDES-BENZ59960326
MERCEDES-BENZA0031590403
MERCEDES-BENZA0031596603
MERCEDES-BENZA0031598103
MERCEDES-BENZA0031598603
MERCEDES-BENZA0031599403
MERCEDES-BENZA003159940326
MERCEDES-BENZA0031599603
MERCEDES-BENZA003159960326
MERCEDES-BENZA0041590903
MERCEDES-BENZA0041591903
MERCEDES-BENZA0041595003
MERCEDES-BENZA0059940326
MERCEDES-BENZA0059960326
MITSUBISHI1822A030
MITSUBISHI1822A068
MITSUBISHI1822A154
MITSUBISHIMD361067
MITSUBISHIMD372553
MITSUBISHIMN163235
MITSUBISHIMZ602020
MITSUBISHIMZ602040
MITSUBISHIMZ602065
MITSUBISHIMZ602068
MITSUBISHIMZ602072
MITSUBISHIMZ602082
MITSUBISHIMZ602084
MITSUBISHIMZ602676
NISSAN224011P115
NISSAN224011P175
NISSAN2240127N65
NISSAN224012J204
NISSAN2240170J13
NISSAN224018P315
NISSAN2240199B12
NISSAN22401AG215
NISSAN22401AG315
NISSAN22401AH415
NISSANBY480BKR5E
NISSANBY481BKR5E
NISSANBY481ZFR5F
NISSANBY483BKR5E
NISSANBY483ZFR5F
NISSANBY484BKR5E
OPEL1214462
ROLLS-ROYCERH13439
ROLLS-ROYCERH13998
ROVERGSP66527
ROVERNLP100290
SKODAJZW905603A
SUBARU22401AA371
SUBARU22401AA570
SUBARU22401KA290
SUBARUSAB330DE0710
SUBARUSAB330DE3360
SUBARUSAB330DE3710
SUBARUSAB330DE8640
SUBARUSAB330DE8680
SUBARUSAB330NG0508
SUBARUSAB330NG0511
SUBARUSAB330NG8508
SUBARUSAB330NG8511
SUZUKI0948200547
SUZUKI0948200549
SUZUKI0948200562
SUZUKI9900079A37K6P
SUZUKI9900079J80K16
SUZUKI9900079K60K5R
SUZUKI9900079K73K16
SUZUKI9900079L65002
SUZUKI9900079L65005
TOYOTA0847900805
TOYOTA9008091184
TOYOTA9009866080
TOYOTA9091901200
TOYOTA9091901201
TOYOTA9091901205
TOYOTA9091901206
TOYOTA9091901209
TOYOTA9091901214
TOYOTA9091901215
TOYOTA9091901217
TOYOTA9091901218
TOYOTA9091901219
TOYOTA9091901240
TOYOTA9091901241
TOYOTA9091901252
TOYOTA9091901265
TOYOTA9091901272
TOYOTA90919C1002
TOYOTA90919T1012
TOYOTA90919YZZAD
TOYOTA90919YZZAE
VW101000044AA
VW101000049AC
VW101000053AA
VW101000062AB
VW101905600
VW101905601
VWJZW905603A
Kompatible køretøjer
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med ACURA modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med ALFA-ROMEO modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med ALPINA modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med AUDI modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med BMW modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med CADILLAC modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med CHEVROLET modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med CHRYSLER modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med CITROEN modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med DAEWOO modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med DAIHATSU modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med DODGE modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med FIAT modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med FORD modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med GREAT-WALL modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med HONDA modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med HYUNDAI modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med INFINITI modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med ISUZU modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med JAGUAR modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med JEEP modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med KIA modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med LANCIA modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med LAND-ROVER modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med LEXUS modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med LOTUS modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med MAZDA modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med MERCEDES-BENZ modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med MG modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med MITSUBISHI modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med NISSAN modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med OPEL modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med PEUGEOT modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med PUCH modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med RENAULT modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med ROVER modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med SAAB modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med SEAT modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med SKODA modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med SSANGYONG modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med SUBARU modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med SUZUKI modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med TOYOTA modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med VAUXHALL modeller:
TÆNDRØR 042511047013 forenelig med VW modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt DENSO IK16TT Tændrør
Kundeevaluering af produkt: DENSO Iridium TT IK16TT
Samlet vurdering +65
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+16 3-
+16 2-
+10 1-
+11 1-
+12 2-
Tændrør DENSO Iridium TT SW: 16 IK16TT
8.5 / 10
DISCOUNT PRISER

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! Du modtager dine bildele få arbejdsdage efter bestillingen.

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom