Gløderør BREMI 26030

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
26030 BREMI
Gløderør
VARENUMMER: 26030
  • Totallængde [mm]: 92,5
  • Gevindmål: M10x1
  • Spænding [V]: 11
  • Nøglespændvidde: 10mm
  • Gløderørsversion: kan eftergløde, Penciltype glødepære
  • Monteringsdybde [mm]: 25
  • Diameter [mm]: 5
  • Tilslutningsteknik: M4x0,7
  • Strømstyrke: 15
  • Tilspændingsmoment til [Nm]: 12
  • Tilspændingsmoment på [Nm]: 10
  • Konusstigning: 63
  • Stand: Helt ny
15%
142,28 kr.*
120,94 kr.
15% rabat
inkl. 25% Moms, Levering
Ikke på lager i øjeblikket
Denne vare er udsolgt. Vælg venligst en anden vare.
I indkøbskurven
Vi accepterer
  • Kob ny BREMI 26030 Gløderør online and betal med PayPal
  • Betal for Gløderør 26030 fra BREMI & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Gløderør 26030 BREMI 26030 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. BREMI 26030 Gløderør med ojeblikkelig AMEX
  • Gløderør BREMI 26030 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
OPEL09110945
OPEL4402945
OPEL9110945
RENAULT7700100558
RENAULT8200423224
RENAULT8200423227
Kompatible køretøjer
GLØDERØR 4017534179559 forenelig med OPEL modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
OPEL Arena Bus (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L) 44 01.1997 - 12.2001
OPEL Arena Van (TB, TF) 1.9 D 44 03.1998 - 08.2001
GLØDERØR 4017534179559 forenelig med RENAULT modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
RENAULT Clio II Hatchback (BB, CB) 1.9 D 47 09.1998 - 05.2005
RENAULT Clio II Van 1.9 D 47 09.1998 - ...
RENAULT Kangoo I (KC) D 55 1.9 40 08.1997 - ...
RENAULT Kangoo I Express (FC) D 55 1.9 40 08.1997 - ...
RENAULT Megane I Classic (LA) 1.9 D 47 09.1996 - 08.2003
RENAULT Scénic I (JA0/1, FA0) 1.9 D 47 09.1999 - 03.2001
RENAULT Symbol / Thalia I (LB) 1.9 D 48 02.1998 - 05.2001
RENAULT Trafic I Bus (TX) 1.9 D 44 06.1997 - 03.2001
RENAULT Trafic I Van (TX) 1.9 D 44 06.1997 - 03.2001
GLØDERØR 4017534179559 forenelig med VAUXHALL modeller:
Mærke / Model / TYPE KW BYGGEåR FRA - TILBAGE
VAUXHALL Arena Van 1.9 D 44 03.1998 - 08.2001
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt BREMI 26030 Gløderør
Kundeevaluering af produkt: BREMI 26030
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Gløderør BREMI 26030
0.0 / 10

Der er endnu ikke lavet nogle anmeldelser af dette produkt endnu. Skriv den første anmeldelse for denne artikel.

DISCOUNT PRISER

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! Du modtager dine bildele få arbejdsdage efter bestillingen.

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom