Oliefilter RIDEX 7O0012
Ø: 65, 68mm, Påskruet filter

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
7O0012 RIDEX
Oliefilter
VARENUMMER: 7O0012
  • Filtertype: Påskruet filter
  • Højde [mm]: 88, 87
  • Diameter [mm]: 65, 68
  • Stand: Helt ny
Vi accepterer
  • Kob ny RIDEX 7O0012 Oliefilter online and betal med PayPal
  • Betal for Oliefilter 7O0012 fra RIDEX & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Oliefilter 7O0012 RIDEX 7O0012 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. RIDEX 7O0012 Oliefilter med ojeblikkelig AMEX
  • Oliefilter RIDEX 7O0012 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
ACPF1051
ACPF867
ACPF967
ACX118
ACX119
ACX156
ACX169
ACX4001E
ACX4114E
ACX45
ACX46
ACX56
ASIA MOTORSK90014300A
ASIA MOTORSOFE3R14302
CASE IHVA30A4000103
CHRYSLERL532
DAIHATSU12455035110
FIAT6000605218
FIAT6000611028
FORD3252742
FORD3396825
FORD3891893
FORD5004388
FORD5005080
FORD5005629
FORD5022738
FORD5027149
FORDA780X6714AA
FORDA780X6714MA
FORDA780X6714NA
FORDD276731A
FORDD27Z6731A
FORDD2P6714AA
FORDD2PJ6714AA
FORDD2PJ6724AA
FORDD2Z6713A
FORDF12Z6731B
FORDF32Z6731A
FORDFS0714302B
GENERAL MOTORS4318092
GENERAL MOTORS5650301
GENERAL MOTORS6439518
GENERAL MOTORS649006
GENERAL MOTORS649008
GENERAL MOTORS649010
GENERAL MOTORS649011
GENERAL MOTORS649012
GENERAL MOTORS649013
GENERAL MOTORS649014
GENERAL MOTORS649020
GENERAL MOTORS831567509
GENERAL MOTORS8943142632
GENERAL MOTORS8943687200
GENERAL MOTORS8943687270
GENERAL MOTORS8944128150
GENERAL MOTORS8944597000
GENERAL MOTORS90485456
GENERAL MOTORS90485457
GENERAL MOTORS90511146
GENERAL MOTORS90541162
GENERAL MOTORS90541163
GENERAL MOTORS91151707
GENERAL MOTORS91151708
GENERAL MOTORS93156769
GENERAL MOTORS93156956
GENERAL MOTORS93182630
GENERAL MOTORS94314263
GENERAL MOTORS94412815
GENERAL MOTORS944128150
GENERAL MOTORS94455103
GENERAL MOTORSJEY014302
GENERAL MOTORSVOF156
HITACHI4294841
HITACHIMD135737
HONDA04154PR3E00
HONDA15220PH1004
HONDA15220PH1014
HONDA1528487211
HONDA15400111003
HONDA15400579003
HONDA15400611003
HONDA15400611013
HONDA15400679003
HONDA15400679004
HONDA15400679005
HONDA15400679013
HONDA15400679023
HONDA15400MJ0003
HONDA15400MJO003
HONDA15400P0H004
HONDA15400P0H305
HONDA15400PC6000
HONDA15400PC6003
HONDA15400PC6004
HONDA15400PC6405
HONDA15400PCX003
HONDA15400PCX004
HONDA15400PCX305
HONDA15400PH1003
HONDA15400PH1004
HONDA15400PH1014
HONDA15400PH1F01
HONDA15400PH1F02
HONDA15400PH1F03
HONDA15400PH1F04
HONDA15400PH3003
HONDA15400PH3004
HONDA15400PH4K02
HONDA15400PH6004
HONDA15400PH9004
HONDA15400PK1003
HONDA15400PLC003
HONDA15400PLC004
HONDA15400PLMA01
HONDA15400PLMA02
HONDA15400PR3014
HONDA15400PR3305
HONDA15400PR3315
HONDA15400PR3405
HONDA15400PR3406
HONDA15400PR3810
HONDA15400PT1K01
HONDA15400PT1K04
HONDA15400RAFT01
HONDA15400RBAF01
HONDA15400RBAF010MI
HONDA15400RTA003
HONDA15400RTA004
HONDA15401611033
HONDA15410MB0003
HONDA15410MJ0003
HYSTER324692
HYUNDAI0FE3R14302
HYUNDAI0JE1514302
HYUNDAI0K90014300A
HYUNDAI15400PC6003
HYUNDAI2630002500
HYUNDAI2630002503
HYUNDAI2630002750
HYUNDAI2630002751
HYUNDAI2630002752
HYUNDAI817323802
HYUNDAIK90014300A
HYUNDAIOFE3R14302
HYUNDAIS2630002500
HYUNDAIS2630002750
ISEKI565004093650
IVECOJ1310500
IVECOJ1310507
IVECOJ1311019
IVECOJ1313002
IVECOJ1313015
IVECOJ1313016
IVECOJ1314012
IVECOJ1314013
IVECOJ1314018
IVECOJ1315026
KHD001039891
KOMATSUYM11966035150
KOMATSUYM12915035151
KUBOTA1627132090
KUBOTA162713290
KUBOTA16271329090
KUBOTAHH16032093
LADA212151012005
LADA21215101200500
LOMBARDINI21751131
MASSEY FERGUSON1039891
MASSEY FERGUSON947941
MAZDA2630002500
MAZDA8FG112802
MAZDA8FG1238029
MAZDAB6Y014300
MAZDAF032802
MAZDAFER14302
MAZDAFEY014302A
MAZDAJE1514302
MAZDAJEY014302
MAZDAJEY0143029A
MAZDAJEY014302A
MAZDAJEYO14302
MAZDAKL0714302A
MAZDAN3R114302
MAZDARF2A14302A
MAZDARF7914302
MAZDARFY214302
MAZDARFY2143029
MAZDARFY2143029A
MAZDAY70114302A
MITSUBISHI1230A184
MITSUBISHI30A4000100
MITSUBISHI30A4000101
MITSUBISHI30A4000102
MITSUBISHI30A4000103
MITSUBISHIMD017440
MITSUBISHIMD135737
MITSUBISHIMD325714
MITSUBISHIMD352626
MITSUBISHIMD352627
MITSUBISHIMD360935
MITSUBISHIMR984204
MITSUBISHIMZ690070
MITSUBISHIMZ690070T
MITSUBISHIMZ690115
NISSAN152083100B
NISSAN1520831F0D
NISSAN1520831U00
NISSAN1520831U0A
NISSAN1520831U0B
NISSAN1520831U1B
NISSAN1520865F0C
NISSAN1520865F0D
PEUGEOT1109AC
PEUGEOT1109AE
PEUGEOT1109CG
PEUGEOT1109G5
PEUGEOT1109Q3
PROTONPW510253
RENAULT7711500014
ROVERGFE282
ROVERLRF000020
ROVERLRF100120
ROVERVOF1014
AUSTIN / ROVERFH1003
AUSTIN / ROVERFH1058
SMART0001802810
SMARTA0001802810
SUBARU15208AA130
SUBARU15208AA160
SUBARU380872100
SUBARU420335400
SUBARU420335500
SUBARU880872100
SUBARUSU00300311
TOYOTA156071260
TOYOTA156071280
TOYOTA1560B87309
TOYOTA90915YZZS2
TOYOTASU00300311
VOLVO14523962
VOLVO30866266
VOLVO308662667
YANMAR11900535100
YANMAR12445035110
Kompatible køretøjer
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med ACURA modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med ALFA-ROMEO modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med ASIA-MOTORS modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med BEDFORD modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med CHRYSLER modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med CITROEN modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med FIAT modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med FORD modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med FORD-USA modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med GREAT-WALL modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med HONDA modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med HYUNDAI modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med INFINITI modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med ISUZU modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med KIA modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med LANCIA modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med LOTUS modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med MAZDA modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med MERCEDES-BENZ modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med MITSUBISHI modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med NISSAN modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med OPEL modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med PEUGEOT modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med PROTON modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med ROVER modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med SMART modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med SUBARU modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med TOYOTA modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med VAUXHALL modeller:
OLIEFILTER 4059191236480 forenelig med VOLVO modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt RIDEX 7O0012 Oliefilter
Kundeevaluering af produkt: RIDEX 7O0012
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Oliefilter RIDEX 7O0012
Ø: 65, 68mm, Påskruet filter
0.0 / 10

Der er endnu ikke lavet nogle anmeldelser af dette produkt endnu. Skriv den første anmeldelse for denne artikel.

Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
73-1403
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom