Kabineluftfilter MANN-FILTER Aktivkulfilter CUK3220

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
CUK 3220 MANN-FILTER
Pollenfilter
VARENUMMER: CUK 3220
  • Filtertype: Aktivkulfilter
  • Længde [mm]: 326
  • Bredde [mm]: 200
  • Højde [mm]: 56
  • Stand: Helt ny
Vi accepterer
  • Kob ny MANN-FILTER CUK 3220 Kabinefilter online and betal med PayPal
  • Betal for Pollenfilter CUK 3220 fra MANN-FILTER & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Pollenfilter CUK3220 MANN-FILTER CUK 3220 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. MANN-FILTER CUK 3220 Pollenfilter med ojeblikkelig AMEX
  • Pollenfilter MANN-FILTER CUK 3220 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
SAAB12758727
SAAB12758728
SAAB12758729
SAAB32020155
SAAB5335948
SAAB5335955
Kompatible køretøjer
POLLENFILTER 4011558408701 forenelig med SAAB modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt MANN-FILTER CUK 3220 Pollenfilter
Kundeevaluering af produkt: MANN-FILTER CUK 3220
Samlet vurdering +8
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+2 -
+2 -
+1 -
+1 -
+2 -
Kabineluftfilter MANN-FILTER Aktivkulfilter CUK3220
8.0 / 10
Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom