Oliefilter MANN-FILTER Ø: 76mm, Påskruet filter, med en returløbs-stop-ventil W77

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
W 77 MANN-FILTER
Oliefilter
VARENUMMER: W 77
  • Filtertype: Påskruet filter
  • Højde [mm]: 59
  • Gevindmål: 3/4-16 UNF
  • Indvendig diameter 2 [mm]: 62
  • Åbningstryk omløbsventil [bar]: 0,8
  • Varenummer på det anbefalede specialværktøj: LS 7/2
  • Tillægsartikel/Yderligere info. 2: med en returløbs-stop-ventil
  • Diameter [mm]: 76
  • Yderdiameter 2 [mm]: 71
  • Stand: Helt ny
15%
79,00 kr.*
67,15 kr.
15% rabat
På lager
Vi accepterer
  • Kob ny MANN-FILTER W 77 Oliefilter online and betal med PayPal
  • Betal for Oliefilter W 77 fra MANN-FILTER & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Oliefilter W77 MANN-FILTER W 77 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. MANN-FILTER W 77 Oliefilter med ojeblikkelig AMEX
  • Oliefilter MANN-FILTER W 77 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
AGRIA50249
AMMANN5150408400
BOMAG05821159
CITROËNMLS000169
FIAT71736169
FIAT7683815
FORD1498017
FORD5001156
FORD5006951
FORD5009421
FORD5012037
FORD5013149
FORDA700X63714DA
FORDA700X6714DA
FORDA740X6714CA
GENERAL MOTORS7984153
GENERAL MOTORS7984550
HAKO72146
JOHN DEEREAM119567
JOHN DEEREAM125424
JOHN DEEREAM125424c
JOHN DEEREGY20577
JOHN DEERELG4153
JOHN DEERELG491056
KAWASAKI490657007
KAWASAKI5102278X1
MASERATI470040900
MELROE4130856
MELROE4164153
MELROE4164537
PEUGEOT1109A1
RENAULT0855961100
RENAULT7700348108
RENAULT7700538151
RENAULT7700542285
RENAULT7700542523
RENAULT7700542526
RENAULT7700629215
RENAULT7701033837
RENAULT7701218107
RENAULT7701348018
RENAULT7701348028
RENAULT7701348108
RENAULT7701348440
RENAULT TRUCKS0008559611
RENAULT TRUCKS0855961100
RENAULT TRUCKS0860030890
SCHAEFF5411656885
SULLAIR68430000
VOLVO22057107
WEIDEMANN0241501000
Kompatible køretøjer
OLIEFILTER 4011558700102 forenelig med FIAT modeller:
OLIEFILTER 4011558700102 forenelig med MASERATI modeller:
OLIEFILTER 4011558700102 forenelig med RENAULT modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt MANN-FILTER W 77 Oliefilter
Kundeevaluering af produkt: MANN-FILTER W 77
Samlet vurdering +35
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+9 -
+9 -
+5 1-
+6 1-
+6 1-
Oliefilter MANN-FILTER Ø: 76mm, Påskruet filter, med en returløbs-stop-ventil W77
9.0 / 10
DISCOUNT PRISER

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! Du modtager dine bildele få arbejdsdage efter bestillingen.

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom