Oliefilter MANN-FILTER Påskruet filter, Ø: 80mm, med en returløbs-stop-ventil W811/80

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
W 811/80 MANN-FILTER
Oliefilter
VARENUMMER: W 811/80
  • Filtertype: Påskruet filter
  • Højde [mm]: 75
  • Gevindmål: M 20 X 1.5
  • Indvendig diameter 2 [mm]: 57
  • Åbningstryk omløbsventil [bar]: 1,0
  • Tillægsartikel/Yderligere info. 2: med en returløbs-stop-ventil
  • Diameter [mm]: 80
  • Yderdiameter 2 [mm]: 65
  • Stand: Helt ny
15%
55,56 kr.*
47,23 kr.
15% rabat
På lager
Vi accepterer
  • Kob ny MANN-FILTER W 811/80 Oliefilter online and betal med PayPal
  • Betal for Oliefilter W 811/80 fra MANN-FILTER & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Oliefilter W811/80 MANN-FILTER W 811/80 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. MANN-FILTER W 811/80 Oliefilter med ojeblikkelig AMEX
  • Oliefilter MANN-FILTER W 811/80 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
ALLIS-CHALMERS4920158
AMMANN1103827
AMMANN49540000111
AMMANN7611900535100
AMMANN7612915035151
BOMAG05740004
BOMAG05742418
CASE IH1275229C1
CASE IH1627132090
CASE IH1959198C1
CASE IH1962769C2
CASE IH200073A1
CASE IH72285425
CATERPILLAR3I1154
CATERPILLAR3I1603
CATERPILLAR971427
CHRYSLERMD136790
CLARK6632745
DAEDONGE620132443
DAIHATSU1560187310
DONGNAN (SOUEAST)SMD1364669
DOOSAN47100043A
DYNAPAC4700945136
FIAT-HITACHI4294838
FIAT-HITACHI76567343
FIATALLIS74920158
FORD3252742
FORD5012574
FORD5021023
FORD9613320
FORD USAE7GE6731A
FORD USAE7GZ6731A
FORD USAE8BZ6731A
FORD USAE9GZ6731B
GEHL137500
GEHL178928
GEHL179122
GEHL195568
GEHL210113712
GEHL42535259
GEHL548944567410
GENERAL MOTORS12337532
GENERAL MOTORS25013451
GENERAL MOTORS93156093
GENERAL MOTORS93156667
GENERAL MOTORS93156998
GENERAL MOTORS9414941
GENERAL MOTORS94149418
GENERAL MOTORS94201942
GENERAL MOTORS94243502
GENERAL MOTORS94412815
GENERAL MOTORS94430411
GENERAL MOTORS94456741
GENERAL MOTORS97209306
GREAT WALLSMD136466
GREAT WALLSMD136466V
GROVE9414100886
GUTBROD00014145
GUTBROD09225017
HAKO61055
HITACHI4243102
HITACHI4294838
HITACHI4454526
HITACHI4463783
HONDA15400111003
HONDA15400611003
HONDA15400679003
HONDA15400679013
HONDA15400679023
HONDA15400MJ0003
HONDA15400P0H305
HONDA15400PC6003
HONDA15400PC6004
HONDA15400PCX004
HONDA15400PH1003
HONDA15400PH1004
HONDA15400PH1014
HONDA15400PH1F01
HONDA15400PH1F02
HONDA15400PH1F03
HONDA15400PH9004
HONDA15400PK1003
HONDA15400PLC003
HONDA15400POH305
HONDA15400PR3000
HONDA15400PR3003
HONDA15400PR3004
HONDA15400PR3014
HONDA15400PR3406
HONDA15400PT7005
HONDA15400PT7006
HONDA15400RR3004
HYSTER3000243
HYSTER30220
HYUNDAI2630011100
HYUNDAI2630021010
HYUNDAI2630021100
HYUNDAI2630021A00
HYUNDAI2630022800
HYUNDAI2630035004
HYUNDAI2630035014
HYUNDAI2630035054
HYUNDAI2630035056
HYUNDAI2630035500
HYUNDAI2630035501
HYUNDAI2630035502
HYUNDAI2630035503
HYUNDAI2630035504
HYUNDAI2630035505
HYUNDAI2630035510
HYUNDAI2630035511
HYUNDAI2630035A00
HYUNDAIS2630035503
HYUNDAI (BEIJING)2630035501
HYUNDAI (BEIJING)2630035502
HYUNDAI (BEIJING)2630035503
HYUNDAI (BEIJING)2630035504
HYUNDAI (BEIJING)2630035504N
INGERSOLL-RAND22226351
INGERSOLL-RAND22355481
INGERSOLL-RAND36791911
INGERSOLL-RAND54429675
ISEKI566301744000
ISEKI566966540000
ISUZU2944566410
ISUZU5860001790
ISUZU5862022000
ISUZU8931567500
ISUZU8931569980
ISUZU8941010210
ISUZU8941357470
ISUZU8941357471
ISUZU8941494180
ISUZU8942017422
ISUZU894201942
ISUZU8942019420
ISUZU8942019422
ISUZU8942019423
ISUZU8942432700
ISUZU894243502
ISUZU8942435020
ISUZU8942435021
ISUZU8942511100
ISUZU89425111011
ISUZU8944128150
ISUZU894420411
ISUZU894430411
ISUZU8944304110
ISUZU8944304111
ISUZU8944304112
ISUZU8944567410
ISUZU8944567411
ISUZU8944567412
ISUZU8944597000
ISUZU8971406660
ISUZU8972093060
ISUZU89720930620
ISUZU94201942
ISUZU94412815
ISUZUM38165
JOHN DEERE4454526
JOHN DEEREAM101378
JOHN DEEREAT192163
JOHN DEEREAT256024
JOHN DEEREM801002
JOHN DEEREM801209
JOHN DEEREM806419
JOHN DEEREM811332
KIA0RF0323802
KIA0RF0323802A
KIA2630035501
KIA2630035502
KIA2630035503
KIA2630035504
KIA2630035505
KIA263003E010
KIAAA10023902
KIAKK12014302
KIAKKY0114302
KIAKKYO114302
KIAORF0323802
KIAORF0323802A
KIAORF0323802B
KIAS2630035503
KIAS2630035504
KIAS2630035505
KIA (DYK)0K55813Z40
KIA (DYK)2630035056
KIA (DYK)2630035501
KIA (DYK)2630035502
KIA (DYK)2630035503
KIOTIE520532091
KIOTIE620132441
KIOTIE620132442
KIOTIE620132443
KOBELCOVV12915035152
KOMATSU11900535100
KOMATSU11966035150
KOMATSU12915035151
KOMATSU214129150351
KOMATSUKT1G38632090
KOMATSUKT1G38632092
KOMATSUKTHH15032094
KOMATSUYM11900535100
KOMATSUYM11900535151
KOMATSUYM11966035150
KOMATSUYM12915035150
KOMATSUYM12915035151
KOMATSUYM12915035152
KOMATSUYM12915035153
KOMATSUYM1966035150
KOMATSUZ1412915035151
KRAMER1000126822
KRAMER1000178875
KUBOTA1524132040
KUBOTA1524132090
KUBOTA1524132091
KUBOTA1524132092
KUBOTA1524132093
KUBOTA1524132094
KUBOTA1524132099
KUBOTA1524139092
KUBOTA1537287212
KUBOTA1542132090
KUBOTA1542132093
KUBOTA1584132430
KUBOTA1584132431
KUBOTA1585332430
KUBOTA1627132090
KUBOTA270604560800
KUBOTA2706045608e011
KUBOTA3040137580
KUBOTA3040137581
KUBOTA3808721000
KUBOTA4137894
KUBOTA7000014650
KUBOTA7000015241
KUBOTA7000032050
KUBOTA7000074034
KUBOTA7665025430
KUBOTA7665025431
KUBOTAHH15032090
KUBOTAHH15032094
LANDINI3653459M1
LANDINI3678034M2
MAHINDRA14501673990
MAHINDRA14501673991
MAHINDRAE620132443
MANITOU137500
MANITOUN137500
MAZDA0000230370
MAZDA0324143000
MAZDA032423802
MAZDA037023802
MAZDA0370238020
MAZDA03702380291
MAZDA037023802B
MAZDA86623802
MAZDAAM0114300
MAZDAB63014300
MAZDAB6Y014300
MAZDAB6Y014302
MAZDAB6Y01430291
MAZDAN23123802
MAZDAN2312380291
MAZDAN3Y614302
MAZDAN3Y61430291
MAZDAN3Y623802
MAZDARF0123802
MAZDARF01238029A
MAZDARF0123802A
MAZDARF0123802A9A
MAZDARF2A14302
MAZDARF2A14302A
MAZDARF7914302
MAZDARFY214302
MAZDARFY2143029A
MAZDARFY514302
MAZDASL0123821
MCCORMICK3653459M1
MELROE3974113
MELROE6657635
MITSUBISHI1230A153
MITSUBISHI2630021010
MITSUBISHI4063396
MITSUBISHIAW321808
MITSUBISHIAY100HN022
MITSUBISHICD120001
MITSUBISHID001445
MITSUBISHID001450
MITSUBISHIK04662010
MITSUBISHIK4662010
MITSUBISHIK486201
MITSUBISHIK9665400
MITSUBISHIMB134953
MITSUBISHIMD001445
MITSUBISHIMD007095
MITSUBISHIMD007360
MITSUBISHIMD017440
MITSUBISHIMD030795
MITSUBISHIMD031805
MITSUBISHIMD061445
MITSUBISHIMD069982
MITSUBISHIMD071462
MITSUBISHIMD071462A
MITSUBISHIMD084693
MITSUBISHIMD097003
MITSUBISHIMD136466
MITSUBISHIMD136790
MITSUBISHIMD322508
MITSUBISHIMD352626
MITSUBISHIMD356000
MITSUBISHIMD409365
MITSUBISHIMM409365
MITSUBISHIMV352626
MITSUBISHIMV690116
MITSUBISHIMZ690116
MITSUBISHIMZ690150
MITSUBISHIXD00145
MITSUBISHI (BBDC)MD136466
MITSUBISHI (BBDC)MD352626
MITSUBISHI (BBDC)MD352626KD
NISSAN15208HC300
ONAN1220649
ONAN1220827
ONAN1220833
ONAN1852123
ONAN1855409
OPEL5650304
OPEL649006
OPEL649008
OPEL649011
OPEL650306
OPEL650393
OPEL94412815
PROTONPW510253
SMART1221800110
SPERRY NEW HOLLAND87289613
SPERRY NEW HOLLAND9975630
SPERRY NEW HOLLAND9977990
SUBARU15208AA020
SUBARU15208AA021
SUBARU15208AA022
SUBARU15208AA023
SUBARU15208AA024
SUBARU15208AA030
SUBARU15208AA031
SUBARU15208AA100
SUBARU420335410
SUBARU420335500
SUBARUAT3593A
SUBARUSOA5165109
VAUXHALL94201942
VOLVO11713229
VOLVO119530030
VOLVO14528387
WEIDEMANN0166501001
YANMAR11900535100
YANMAR11966035150
YANMAR12445035100
YANMAR12445035100A
YANMAR12445035100B
YANMAR12915035150
YANMAR12915035151
YANMAR12915035153
YANMAR12915035170
YANMAR12935035150
YANMARYM12915035151
Kompatible køretøjer
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med ASIA-MOTORS modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med BEDFORD modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med FORD modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med GENESIS modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med GREAT-WALL modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med HONDA modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med HYUNDAI modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med ISUZU modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med KIA modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med LOTUS modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med MAZDA modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med MITSUBISHI modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med OPEL modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med PROTON modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med ROVER modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med SMART modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med SUBARU modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med SUZUKI modeller:
OLIEFILTER 4011558720001 forenelig med VAUXHALL modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt MANN-FILTER W 811/80 Oliefilter
Kundeevaluering af produkt: MANN-FILTER W 811/80
Samlet vurdering +163
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+47 4-
+32 4-
+27 3-
+28 4-
+29 4-
Oliefilter MANN-FILTER Påskruet filter, Ø: 80mm, med en returløbs-stop-ventil W811/80
8.7 / 10
DISCOUNT PRISER

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! Du modtager dine bildele få arbejdsdage efter bestillingen.

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom