Oliefilter MANN-FILTER Ø: 93mm, Påskruet filter, med en returløbs-stop-ventil W920

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
W 920 MANN-FILTER
Oliefilter
VARENUMMER: W 920
  • Filtertype: Påskruet filter
  • Højde [mm]: 95
  • Gevindmål: 3/4-16 UNF
  • Indvendig diameter 2 [mm]: 62
  • Åbningstryk omløbsventil [bar]: 2,5
  • Varenummer på det anbefalede specialværktøj: LS 9
  • Tillægsartikel/Yderligere info. 2: med en returløbs-stop-ventil
  • Diameter [mm]: 93
  • Yderdiameter 2 [mm]: 71
  • Stand: Helt ny
15%
81,71 kr.*
69,45 kr.
15% rabat
På lager
Vi accepterer
  • Kob ny MANN-FILTER W 920 Oliefilter online and betal med PayPal
  • Betal for Oliefilter W 920 fra MANN-FILTER & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Oliefilter W920 MANN-FILTER W 920 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. MANN-FILTER W 920 Oliefilter med ojeblikkelig AMEX
  • Oliefilter MANN-FILTER W 920 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
AGCO156513AS
AGCO72161316
ALLIS-CHALMERS7825516
BOMAG05727381
CATERPILLAR3I1214
CATERPILLAR3I1490
CATERPILLAR971289
CATERPILLAR972597
CATERPILLAR9Y4505
CLAAS0006605760
CLAAS06605760
CLAASCT7701029278
DEUTZ-FAHR12153174
EICHER1620482M1
ENASA620751
FENDTF120203310170
FIAT5951685
FIAT5964796
FIATALLIS71650954
FIATALLIS72161316
FORD1498020
FORDA700X6714GA
FORDD5NN6714A
GEHL165411
GEHL550140516130
GLAS1003000800691
GLAS11422189823
GUELDNER0009830606
HAMM2514965018
HOLDER019468
HOLDER0229651
HYSTER2021461
HYSTER3000058
HYSTER3051794
HYSTER72507H
HYUNDAIXJBR00921
JOHN DEEREAM35176
JOHN DEEREAM38441
JOHN DEEREMG508129
JOHN DEEREPMLF3311
KAELBLE06501613
KOMATSU37Z020F301
KOMATSUTJ1560196001
KUBOTA1641432432
KUBOTA7000014644
LINDE0009830606
LISTER32821600
LOSENHAUSEN0499950336
MANITOU135000
MASSEY FERGUSON1620482M1
MAXION1620482M1
MWM60541180001
MWM605411880001
MWM605417880001
ONAN1220283
ONAN1220893
ONAN1220897
ONAN1220906
RENAULT27701008698
RENAULT7701008698
RENAULT7701029278
RENAULT TRUCKS27701008698
RENAULT TRUCKS7701008698
STEYR209070087
STEYR2090787
SULLAIR2138220
SULLAIR7926
VOLVO3316537
WEIDEMANN5747002012
YALE150017200
ZETTELMEYER002138220
ZETTELMEYER0021382204
Kompatible køretøjer
OLIEFILTER 4011558709402 forenelig med GLAS modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt MANN-FILTER W 920 Oliefilter
Kundeevaluering af produkt: MANN-FILTER W 920
Samlet vurdering +6
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+2 -
+1 -
+1 -
+1 -
+1 -
Oliefilter MANN-FILTER Ø: 93mm, Påskruet filter, med en returløbs-stop-ventil W920
10 / 10
DISCOUNT PRISER

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! Du modtager dine bildele få arbejdsdage efter bestillingen.

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom