Tændrør NGK 3199
Schlüsselweite: 16 mm

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
BKR6EQUP NGK
Tændrør
VARENUMMER: 3199
  • Nøglespændvidde: 16 mm
  • Gevindlængde [mm]: 19,0
  • Gnistposition [mm]: 3,5
  • Tændrør: Platin-midterelektrode, 4-stelelektroder, støjdæmpet, 5 kOhm, med fladt tætningssæde, fast SAE-tilsluting
  • Gevindmål: M14 x 1,25
  • Stand: Helt ny
103,34 kr.
(Pris pr. stk)
inkl. 25% Moms, ekskl. leveringsomkostninger
På lager
Vi accepterer
  • Kob ny NGK BKR6EQUP Tændrør online and betal med PayPal
  • Betal for Tændrør BKR6EQUP fra NGK & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Tændrør 3199 NGK 3199 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. NGK 3199 Tændrør med ojeblikkelig AMEX
  • Tændrør NGK 3199 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
ALPINA12129071003
BMW0030548
BMW0037607
BMW0037608
BMW0141871
BMW12120030548
BMW12120037607
BMW12120037608
BMW12120141871
BMW12121435955
BMW12121435956
BMW12129071003
BMW1435955
BMW1435956
BMW9071003
MINI0030548
MINI0037607
MINI0037608
MINI0141871
MINI12120030548
MINI12120037607
MINI12120037608
MINI12120141871
MINI12121435955
MINI12121435956
MINI12129071003
MINI1435955
MINI1435956
MINI9071003
NGKBKR6EQUP
Kompatible køretøjer
TÆNDRØR 0087295131992 forenelig med ALPINA modeller:
TÆNDRØR 0087295131992 forenelig med AUDI modeller:
TÆNDRØR 0087295131992 forenelig med BENTLEY modeller:
TÆNDRØR 0087295131992 forenelig med BMW modeller:
TÆNDRØR 0087295131992 forenelig med LAND-ROVER modeller:
TÆNDRØR 0087295131992 forenelig med MINI modeller:
TÆNDRØR 0087295131992 forenelig med MORGAN modeller:
TÆNDRØR 0087295131992 forenelig med PORSCHE modeller:
TÆNDRØR 0087295131992 forenelig med ROLLS-ROYCE modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt NGK 3199 Tændrør
Kundeevaluering af produkt: NGK 3199
Samlet vurdering +138
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+34 5-
+32 4-
+24 3-
+22 5-
+26 4-
Tændrør NGK 3199
Schlüsselweite: 16 mm
8.7 / 10
Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
89-2627
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom