Oliefilter BOSCH Påskruet filter, Ø: 65mm 0986452028

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
P2028 BOSCH
Oliefilter
VARENUMMER: 0 986 452 028
  • Filtertype: Påskruet filter
  • Højde [mm]: 72
  • Gevindmål: 3/4" 16 UNF-2B
  • Diameter [mm]: 65
  • Diameter 1 [mm]: 53
  • Stand: Helt ny
15%
47,04 kr.*
39,98 kr.
15% rabat
På lager
Vi accepterer
  • Kob ny BOSCH P2028 Oliefilter online and betal med PayPal
  • Betal for Oliefilter F026408894 fra BOSCH & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Oliefilter OT028 BOSCH 0 986 452 028 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. BOSCH 0 986 452 028 Oliefilter med ojeblikkelig AMEX
  • Oliefilter BOSCH 0 986 452 028 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
BOSCHF026408894
BOSCHOT028
BOSCHP2028
BOSCHT6
CITROËN1109AZ
CITROËN1109Y4
CLARK3974113A
DAIHATSU1150101610
DAIHATSU1560113010
DAIHATSU1560113010000
DAIHATSU1560113011
DAIHATSU1560113011000
DAIHATSU1560187104
DAIHATSU1560187104000
DAIHATSU1560187109
FORD5010292
FORD5012645
HOLDEN1560103010
HOLDEN9091503001
HOLDEN9091510001
JOHN DEEREAM107423
KAWASAKI490652068
KAWASAKI490652071
KAWASAKI490652076
KAWASAKI490652077
KAWASAKI490652078
OPEL93156670
OPEL94840078
PEUGEOT1109AZ
PEUGEOT1109Y3
TOYOTA0892202003
TOYOTA0892202005
TOYOTA1150101291
TOYOTA1560013051
TOYOTA1560113051
TOYOTA1651083011
TOYOTA9008091045
TOYOTA9008091058
TOYOTA9008091085
TOYOTA9091503001
TOYOTA9091510001
TOYOTA9091510003
TOYOTA9091591058
TOYOTA90915TA001
TOYOTA90915TA003
TOYOTA90915YZZA2
TOYOTA90915YZZA3
TOYOTA90915YZZC7
TOYOTA90915YZZE1
TOYOTA90915YZZJ1
YAMAHA69J134400000
Kompatible køretøjer
OLIEFILTER 3165141046687 forenelig med DAIHATSU modeller:
OLIEFILTER 3165141046687 forenelig med TOYOTA modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt BOSCH 0 986 452 028 Oliefilter
Kundeevaluering af produkt: BOSCH T6
Samlet vurdering +415
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+100 3-
+91 6-
+70 5-
+74 7-
+80 5-
Oliefilter BOSCH Påskruet filter, Ø: 65mm 0986452028
9.0 / 10
DISCOUNT PRISER

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! Du modtager dine bildele få arbejdsdage efter bestillingen.

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom