Tændrør DENSO Nickel SW: 16 K16R-U11

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
3120 DENSO
Tændrør
VARENUMMER: K16R-U11
  • Produktserie: Nickel
  • Nøglespændvidde: 16
  • Gevindlængde [mm]: 19
  • Tændrør: 1-stelelektrode
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vægt [g]: 43
  • Stand: Helt ny
Vi accepterer
  • Kob ny DENSO 3120 Tændrør online and betal med PayPal
  • Betal for Tændrør K16R-U11 fra DENSO & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Tændrør K16R-U11 DENSO K16R-U11 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. DENSO K16R-U11 Tændrør med ojeblikkelig AMEX
  • Tændrør DENSO 3120 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
CHRYSLER4609079
CHRYSLER56028886AA
CHRYSLERSPORC12YC5
DENSOD32
MAZDA1N0418110
NISSAN224012J200
TOYOTA9008091161
TOYOTA9008091161A
TOYOTA9008091193
TOYOTA9008091193B
TOYOTA9008091194
TOYOTA9008091200
TOYOTA9008091217
TOYOTA9091901164
TOYOTA90919011641
TOYOTA9091901165
TOYOTA9091901242
TOYOTA90919T1003
TOYOTA90919YZZAE
Kompatible køretøjer
TÆNDRØR 2503001167492 forenelig med CHRYSLER modeller:
TÆNDRØR 2503001167492 forenelig med DODGE modeller:
TÆNDRØR 2503001167492 forenelig med NISSAN modeller:
TÆNDRØR 2503001167492 forenelig med TOYOTA modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt DENSO K16R-U11 Tændrør
Kundeevaluering af produkt: DENSO Nickel D32
Samlet vurdering +34
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+11 -
+7 -
+5 1-
+5 1-
+6 1-
Tændrør DENSO Nickel SW: 16 K16R-U11
8.1 / 10
Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom