Tændrør DENSO Nickel SW: 16 K20TXR

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
5063 DENSO
Tændrør
VARENUMMER: K20TXR
  • Produktserie: Nickel
  • Nøglespændvidde: 16
  • Gevindlængde [mm]: 19
  • Tændrør: 2-stelelektroder
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vægt [g]: 43
  • Stand: Helt ny
15%
52,27 kr.*
44,43 kr.
15% rabat
På lager
Vi accepterer
  • Kob ny DENSO 5063 Tændrør online and betal med PayPal
  • Betal for Tændrør K20TXR fra DENSO & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Tændrør K20TXR DENSO K20TXR til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. DENSO K20TXR Tændrør med ojeblikkelig AMEX
  • Tændrør DENSO 5063 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
BMW0030548
BMW0032136
BMW0037607
BMW0141871
BMW0148593
BMW12120030548
BMW12120032136
BMW12120037607
BMW12120141871
BMW12120148593
BMW12121344520
BMW12121435956
BMW12121705914
BMW12121715539
BMW12129059794
BMW12129061382
BMW12129061870
BMW12129063428
BMW12129064617
BMW12129064619
BMW12129064656
BMW12129065062
BMW12129065366
BMW12129071003
BMW1344520
BMW1435956
BMW1705914
BMW1715539
BMW9059794
BMW9061382
BMW9061870
BMW9063428
BMW9064617
BMW9064619
BMW9064656
BMW9065062
BMW9065366
BMW9071003
CHEVROLETEC229566
CHEVROLETEC229626
CITROËN/PEUGEOT596018
CITROËN/PEUGEOT5960F1
CITROËN/PEUGEOT59621N
CITROËN/PEUGEOT59622J
CITROËN/PEUGEOT59622K
CITROËN/PEUGEOT59624A
CITROËN/PEUGEOT5962Q9
CITROËN/PEUGEOT5962W9
CITROËN/PEUGEOT5962X0
CITROËN/PEUGEOT5962Y2
CITROËN/PEUGEOT5962Y8
CITROËN/PEUGEOT96037952
CITROËN/PEUGEOT96070659
DAEWOO242229606
DAEWOO242229611
DENSOD20
FIAT9614738680
FIAT9618494580
FIAT9618571880
FIAT9619624580
FIAT9626575480
FORD1011256
FORD1012639
FORD1032705
FORD1077002
FORD95VW12405DA
GENERAL MOTORS3490275
GENERAL MOTORS90369815
GENERAL MOTORS90444723
GENERAL MOTORS90509739
GENERAL MOTORS90512986
GENERAL MOTORS90541059
GENERAL MOTORS91132006
GENERAL MOTORS91149686
GENERAL MOTORS91153992
GENERAL MOTORS9146367
GENERAL MOTORS9195109
GENERAL MOTORS93188550
LANCIA9614738680
LANCIA9626575480
LAND ROVERLR021006
LAND ROVERNPL000030
MERCEDES-BENZ0031599103
MERCEDES-BENZ0031599203
MERCEDES-BENZ31599103
MERCEDES-BENZ31599203
MERCEDES-BENZA0031599103
MERCEDES-BENZA0031599203
NISSAN224013682R
OPEL1214000
OPEL1214005
OPEL1214011
OPEL1214015
OPEL1214141
OPEL1214455
RENAULT7700103533
RENAULT7700107916
RENAULT7700115827
RENAULT7700260637
RENAULT7700500096
RENAULT7700500168
RENAULT8671004070
ROLLS-ROYCE12120037608
ROLLS-ROYCE12120148591
SAAB4444741
SAAB4501029
SMART003085V005000000
SMART3085V005000000
SMARTQ0003085V005000000
SSANGYONG1621593103
VW101000025AA
VW101000031AA
VW101000035AA
VW101000035AB
VW101000035AH
VW101000035HJ
VW101000055AA
VW101000067AA
VW101905607
Kompatible køretøjer
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med ALPINA modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med AUDI modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med BEDFORD modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med BENTLEY modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med BMW modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med CHEVROLET modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med CITROEN modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med DACIA modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med DAEWOO modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med FIAT modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med FORD modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med LANCIA modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med LAND-ROVER modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med MERCEDES-BENZ modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med MINI modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med MORGAN modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med OPEL modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med PEUGEOT modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med RENAULT modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med ROLLS-ROYCE modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med SAAB modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med SEAT modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med SKODA modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med SMART modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med TVR modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med VAUXHALL modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med VOLVO modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med VW modeller:
TÆNDRØR 42511506343 forenelig med WIESMANN modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt DENSO K20TXR Tændrør
Kundeevaluering af produkt: DENSO Nickel D20
Samlet vurdering +39
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+10 1-
+9 -
+6 2-
+6 3-
+8 1-
Tændrør DENSO Nickel SW: 16 K20TXR
8.0 / 10
DISCOUNT PRISER

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! Du modtager dine bildele få arbejdsdage efter bestillingen.

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom