Tændrør DENSO Nickel SW: 16 Q20PR-U11

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
D11 DENSO
Tændrør
VARENUMMER: Q20PR-U11
  • Produktserie: Nickel
  • Nøglespændvidde: 16
  • Gevindlængde [mm]: 19
  • Tændrør: 1-stelelektrode
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vægt [g]: 43
  • Stand: Helt ny
Vi accepterer
  • Kob ny DENSO D11 Tændrør online and betal med PayPal
  • Betal for Tændrør Q20PR-U11 fra DENSO & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Tændrør Q20PR-U11 DENSO Q20PR-U11 til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. DENSO Q20PR-U11 Tændrør med ojeblikkelig AMEX
  • Tændrør DENSO D11 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
DENSOD11
FORD1120828
FORD1120829
FORD1120830
FORD1120831
FORD5099728
FORD5099729
FORD920F12405EB
FORD92OF12405CAB
FORD92OF12405CBB
FORD92OF12405EB
FORD92OF12405FB
HONDA9807956148
HONDA980795614A
HONDA9807956158
HONDA980795615801
HONDA9807956159
LADA211137000
LADA211237000
MAZDAF22018110
MAZDAF22118110
NISSAN2240101P16
ROVERFDU2522
ROVERFDU2522EVA
SAAB9117565
Kompatible køretøjer
TÆNDRØR 5900427137561 forenelig med FORD modeller:
TÆNDRØR 5900427137561 forenelig med FORD-USA modeller:
TÆNDRØR 5900427137561 forenelig med HONDA modeller:
TÆNDRØR 5900427137561 forenelig med LADA modeller:
TÆNDRØR 5900427137561 forenelig med MAZDA modeller:
TÆNDRØR 5900427137561 forenelig med NISSAN modeller:
TÆNDRØR 5900427137561 forenelig med ROVER modeller:
TÆNDRØR 5900427137561 forenelig med SAAB modeller:
TÆNDRØR 5900427137561 forenelig med WESTFIELD modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt DENSO Q20PR-U11 Tændrør
Kundeevaluering af produkt: DENSO Nickel 3008
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Tændrør DENSO Nickel SW: 16 Q20PR-U11
0.0 / 10

Der er endnu ikke lavet nogle anmeldelser af dette produkt endnu. Skriv den første anmeldelse for denne artikel.

Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom