Tændrør DENSO Nickel SW: 20.6 W20ES-U

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
3051 DENSO
Tændrør
VARENUMMER: W20ES-U
  • Produktserie: Nickel
  • Nøglespændvidde: 20.6
  • Gevindlængde [mm]: 19
  • Tændrør: 1-stelelektrode
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vægt [g]: 56
  • Stand: Helt ny
Vi accepterer
  • Kob ny DENSO 3051 Tændrør online and betal med PayPal
  • Betal for Tændrør W20ES-U fra DENSO & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Tændrør W20ES-U DENSO W20ES-U til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. DENSO W20ES-U Tændrør med ojeblikkelig AMEX
  • Tændrør DENSO 3051 er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
DENSOD55
HONDA9807956820
HONDA9807956850
KAWASAKI920701007
MAZDA051318110
MITSUBISHI0801008
MITSUBISHI0801008A
MITSUBISHI0801008K
MITSUBISHI3069522935
MITSUBISHIMS851013
SUBARU480281302
SUZUKI0948200068
SUZUKI0948200128
TOYOTA9009820185
TOYOTA9009820505
YAMAHA9470000176
YAMAHA9470000225
YAMAHA9470300176
YAMAHA9470300225
Kompatible køretøjer
TÆNDRØR 0042511030510 forenelig med PORSCHE modeller:
TÆNDRØR 0042511030510 forenelig med VW modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt DENSO W20ES-U Tændrør
Kundeevaluering af produkt: DENSO Nickel D55
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Tændrør DENSO Nickel SW: 20.6 W20ES-U
0.0 / 10

Der er endnu ikke lavet nogle anmeldelser af dette produkt endnu. Skriv den første anmeldelse for denne artikel.

Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom