Tændrør DENSO Nickel SW: 20.6 W24ES-U

Vælg venligst dit køretøj for at kontrollere, om denne bildel er passende. ( Fahrzeugauswahl )
4030 DENSO
Tændrør
VARENUMMER: W24ES-U
  • Produktserie: Nickel
  • Nøglespændvidde: 20.6
  • Gevindlængde [mm]: 19
  • Tændrør: 1-stelelektrode
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vægt [g]: 56
  • Stand: Helt ny
Vi accepterer
  • Kob ny DENSO 4030 Tændrør online and betal med PayPal
  • Betal for Tændrør 4030 fra DENSO & andre bilreservedele med Visa kort
  • Læg Tændrør W24ES-U DENSO W24ES-U til din bil i kundekurven & betal nemt med Mastercard.
  • Fuldfor kobet af dine bildele f.eks. DENSO W24ES-U Tændrør med ojeblikkelig AMEX
  • Tændrør DENSO W24ES-U er defekt? Reparer! Betal for store autoreservedele med Klarna.
Producentreferencer:
HONDA9807958824
HONDA980795882401
HONDA9807958853
HONDA980795885301
KAWASAKI920701009
SUZUKI0948200196
TOYOTA9009824505
Kompatible køretøjer
TÆNDRØR 0042511040304 forenelig med PORSCHE modeller:
Har du spørgsmål angående dette produkt?

Vi besvarer alle ofte stillede spørgsmål i vores Spørgsmål & svar sektion.
Motordoctor.dk kundeservice vil reagere på din anmodning

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Send
Kundeevaluering af produkt DENSO W24ES-U Tændrør
Kundeevaluering af produkt: DENSO Nickel W24ES-U
Samlet vurdering
Pris
Kvalitet
Indpakning
Fabrikant
Garanti
FordeleUlemper
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Tændrør DENSO Nickel SW: 20.6 W24ES-U
0.0 / 10

Der er endnu ikke lavet nogle anmeldelser af dette produkt endnu. Skriv den første anmeldelse for denne artikel.

Gunstige Priser

Stærkt reducerede priser på reservedele fra mange mærker

SIKKER FORSENDELSE

Ordrer med en værdi på 2000 kr., leverer vi gratis

Hurtig levering!

Din bestilling vil blive afsendt så snart så mulig efter modtagelse af betaling

Forsendelsesmetode

Hurtig levering! UPS, GLS, DHL

Lignende produkter
Motordoctor.dk - Hotline und Support.Motordoctor.dk - Hotline und Support.
Ønskeseddel 0 Registrer
0
Vare(r)
#
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom